امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۵:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 95038
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، راه یافتگان به بخش مسابقه فیلم کوتاه هشتمین جشنواره سراسری طنز سوره معرفی شدند. در بخش مستند ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، راه یافتگان به بخش مسابقه فیلم کوتاه هشتمین جشنواره سراسری طنز سوره معرفی شدند. در بخش مستند این جشنواره احسان شادمانی از فارس با اثر "ننو"، مهدی بوستانی شهربابکی از تهران با اثر "گلاب به روتون"، علی حسنعلی زاده از خراسان رضوی با اثر "شکلات"، مهدی تنگستانی از بوشهر با اثر "پارادیزوی من" و "گناوه ی من پاریس" به مرحله نهایی مسابقه راه پیدا کردند.

در بخش داستانی نیز مهدی بوستانی شهربابکی از تهران با اثر "رگ کلفت غیرت"، بهاره اسدی از تهران با اثر "سرد"، یاشار منوچهری از اردبیل با اثر "خواب عمیق"، کوروش عطایی از تهران با اثر "گریپ فوروت"، شهرزاد تقوایی از تهران با اثر "شب نم"، مهدی شهسواری از تهران با اثر "فرشته مرگ"، محسن سوهانی از تهران با دو اثر "کافه کربلا" و "عبدل بیتل رستگار می شود" راه یافتگان به بخش نهایی بودند.

بخش پویانمایی نیز شاهد حضور برزان رستمی از کردستان با اثر  "صدای جاده" و جواد رمضانی از بوشهر با اثر "کرزنگرو" بوده است.

اسماعیل جباری از گیلان نیز با اثر "حکم به کشتن مگس" به عنوان تک اثر در این جشنواره حضور دارد. این آثار با موضوعات الگوی خانواده ایرانی اسلامی و آزاد ارائه شده‌اند.

فیلم های راه یافته به بخش نهایی مسابقه جشنواره طنز سوره، طی هفته آینده توسط هیئت داوران متشکل از بهروز افخمی، محمدرضا هنرمند و سید محمدمهدی طباطبایی نژاد داوری خواهند شد و نفرات برگزیده انتخاب می شوند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها