امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۲۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9504
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۰
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد غرضی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ظهر امروز و در جمع ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد غرضی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ظهر امروز و در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه مهمترین برنامه دولت آینده وی مبارزه با تورم است، گفت: ظرف سال‌های گذشته دولت‌ها به شدت متورم شده‌اند و ملت گرانی ناشی از تورم را تحمل کرده است.

وی افزود: با توجه به شناختی که من از اقتصاد ایران دارم و همچنین فعالیتی که در وزارتخانه‌های مختلف داشته‌ام مهمترین مشکل کشور را تورم می‌دانم و راهبرد اصلی من نیز مبارزه با تورم و کاهش هزینه‌های دولت خواهد بود.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: باید برداشت هزینه‌های دولت از جیب‌های مردم متوقف شود و به معیشت آنان توجه ویژه‌ای شود.

غرضی در پاسخ به سوال دیگری درباره اینکه آیا شما ستادی برای فعالیت دارید یا نه، گفت: ستاد من قلب‌های مردم و مومنین است و من هیچ ستاد و سخنگویی نخواهم داشت.

وی در پاسخ به سوال دیگری درباره اینکه اگر شخصی به صورت مستقیم به شما بگوید که به هیچ عنوان در انتخابات ریاست جمهوری رای به شما نخواهد داد، گفت: به نظر من، باید در مقابل آن شخص سر به زیر انداخت و خدا را شکر کرد و به این فکر کرد که چرا آن شخص به ما رای نداده است.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ادامه تصریح کرد: من در اصفهان و در انتخابات مجلس با بیش از 300 هزار رای به نمایندگی مجلس رسیدم. این در حالی است که هیچ کس چنین رای را در اختیار ندارد. من هر زمان که به مجلس معرفی شدم با چهار پنجم و یا پنج ششم آرا به وزارت رسیده‌ام. البته باید رای مردم را نیز پذیرفت.

غرضی در پاسخ به سوال دیگری درباره روابط ایران و آمریکا گفت: بالاخره آمریکا یک دولت مردمی است و رهبری مصدق را سرنگون کرده است و ملت ایران در مقابل و در 22 بهمن جواب آمریکا را داده است.

وی افزود: به نظر من مذاکره با آمریکا به هیچ عنوان به صلاح نیست. اما تعامل و آن هم تعامل سفت و سخت بسیار لازم است.

غرضی در پاسخ به این سوال که منظور وی از تعامل چیست، گفت: ما 30 سال است که با آمریکا در تعامل هستیم. زمانی که آمریکا نیروهای زمینی خود را در افغانستان پیاده کرد ما در تعامل زمینی با این کشور بودیم. هم‌اکنون نیز در سوریه با آمریکا در حال تعامل هستیم. این کشور می‌خواهد دولت سوریه را سرنگون کند و ما با استفاده از ظرفیت‌های خود مانع آن می‌شویم.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: امروز آمریکا با اسرائیل و ترکیه چه می‌کند؟ با استفاده از ترکیه به دنبال ضربه زدن به سوریه است و به اسرائیل می‌گوید که به صورت نیابتی به ایران حمله کند.

غرضی در ادامه با اشاره به اینکه ایران به هیچ عنوان نباید در بحث هسته‌‌ای در مقابل کشورهای زورگو از حقوق خود عقب‌نشینی کند گفت: هرگونه شل شدن در این باره به معنای عقب‌نشینی محسوب می‌شود.

وی در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا برای حوزه فرهنگ نیز برنامه‌ای دارید گفت: فرهنگ متعلق به بطن مردم است و برخی تلاش کرده‌اند تا آن را از نسل مردم جدا کنند و ما باید آن را به مردم بازگردانیم.

غرضی در پاسخ به سوالی درباره مبارزه با فساد در دولت آینده خود گفت:‌ فساد و تمام انواع آن به دلیل تورم در کشور است و ما باید با مبارزه با تورم آن را از بین ببریم. همچنین غرضی بر ضرورت احترام به رای مردم گفت: دولت‌ها همگی می‌آیند و می‌روند اما احترام به رای مردم سنت نیکی است که باقی می‌ماند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها