امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۷:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 95046
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، طی حکمی از سوی ابوذر ابراهیمی ترکمان، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، طی حکمی از سوی ابوذر ابراهیمی ترکمان، احمد نثاری به مدت سه سال به عنوان مدیرعامل جدید این بنیاد منصوب شد.

احمد نثاری پیش از این به مدت هفت سال رئیس انتشارات امیرکبیر بوده است. کتاب «شمع جمع: شرح حال آیت‌الله ملاحسینقلی همدانی» از جمله آثار اوست. از نثاری تاکنون مقالات متعددی در زمینه های مختلف فرهنگی به چاپ رسیده است.

بنیاد اندیشه اسلامی وابسته به سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با انتشار 17 مجله بین‌المللی به هفت زبان، یکی از مراکز مهم مطبوعاتی جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور به شمار می‌رود.

پیش از این ابراهیمی ترکمان رئیس هیئت امنای بنیاد اندیشه اسلامی طی احکامی اعضای جدید هئیت امنای این بنیاد را منصوب کرده بود.

حجت‌الاسلام محمدیان، حجت‌الاسلام خاموشی، حسین مظفر، سیدعلی‌اکبر حجازی، قهرمان سلیمانی، محمود واعظی، سیدمحمدحسین هاشمی و احمد نثاری اعضای جدید هئیت امنای بنیاد اندیشه اسلامی هستند.

انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار