امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 27
۱۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9507
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۰
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره اخبار مجلس شورای اسلامی، غلامرضا اسداللهی رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره اخبار مجلس شورای اسلامی، غلامرضا اسداللهی رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران در پاکستان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با جمعی از اصحاب رسانه‌های دیداری و نوشتاری پاکستان که ظهر امروز صورت گرفت، با اشاره به سطح مناسب همکاری‌های دو کشور ایران و پاکستان اظهار داشت: با توجه به عزم مقامات ایران و پاکستان به منظور گسترش همه جانبه مناسبات دوستانه و ظرفیت‌های فراوان دو کشور، در آینده شاهد توسعه بیشتر همکاری‌های فی ما بین خواهیم بود.

وی در ادامه این دیدار با اعلام آمادگی مجلس شورای اسلامی در حمایت از توسعه روابط دو کشور افزود: امروزه مهم‌ترین ضرورت کشورهای اسلامی گسترش روابط دوستانه و تعمیق همکاری‌های همه‌جانبه فی ما بین در راستای منافع ملت‌های مسلمان است.

رئیس گروه دولتی پارلمانی ایران و پاکستان در پایان این دیدار رسانه‌ها را عنصر اصلاح‌گر جامعه خواند و گفت: اصحاب رسانه چشم بینای مردم و انتقال‌دهنده دیدگاه‌های آنها به حاکمیت‌ها به منظور حرکت در مسیر صحیح هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها