امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۸:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9510
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۰
تعداد بازدید: 123
احمد سالک کاشانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به اظهارت مشایی پس از اعلام تایید صلاحیت کاندیداهای نهایی و ادعای اینکه به وی ظلم شده ...

احمد سالک کاشانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به اظهارت مشایی پس از اعلام تایید صلاحیت کاندیداهای نهایی و ادعای اینکه به وی ظلم شده است، اظهار کرد: این آقایان در زمان ثبت‌نام در وزارت کشور در  پاسخ به سئوالی مبنی بر عملکرد آنها در صورت رد صلاحیت توسط شورای نگهبان اظهار کردند که تن به قانون می‌دهیم.

وی افزود: این افراد اکنون چه خود را مظلوم بپندارند و یا خیر باید به قانون تمکین کنند چرا که ملاک اصلی برای ما اظهار صلاحیت توسط شورای نگهبان است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: 35 سال است که در کشور ما شورای نگهبان فصل‌الخطاب محسوب می‌شود و این انتخابات نیز تفاوتی با دیگر انتخابات‌های دیگر ندارد بنابراین بهتر است مشایی و آقای رئیس‌جمهور نیز به نقطه‌نظر شورای نگهبان تمکین کنند.

*‌ اصولگرایان در حال مذاکره برای انتخاب کاندیدای واحد

وی در ادامه درباره اتحاد اصولگرایان در شرایط حساس کنونی نیز گفت: اصولگرایان در حال مذاکره هستند و این امکان وجود دارد که چند نفر از این گروه کنار بروند تا با وحدت میان اصولگرایان امکان پیروزی آنها در انتخابات بیشتر شود.
انتهای پیام/63008/ط20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها