امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9516
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۲
تعداد بازدید: 127
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتابستان شهدا «واقع در خط چهار مترو در ایستگاه میدان شهدا» 16 هفته در ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتابستان شهدا «واقع در خط چهار مترو در ایستگاه میدان شهدا» 16 هفته در راستای اجرای منویات رهبری طرح صدقه کتاب را اجرا کرد. این طرح که روزهای چهارشنبه برگزار می‌شد، کتابی را با تخفیف حدود 20 درصدی به مخاطبان و علاقه‌مندان عرضه می‌کرد و توانست در این مدت مشتریان و مخاطبان خاص خود را پیدا کند.

شانزدهمین صدقه کتاب نسبت به دوره‌های گذشته آن تفاوت‌هایی داشت و همزمان با میلاد با سعادت حضرت فاطمه(س) با نام جشنواره ریحانه برگزار شد اما پس از آن دیگر این طرح اجرایی نشد. 

محمودخانی مسئول کتابستان تهران در گفت‌وگو با فارس عدم برپایی این طرح را مشکلاتی خواند و گفت: امیدواریم بتوانیم این مشکلات را زودتر حل کنیم تا این طرح دوباره اجرا شود.

به گزارش فارس، کتابستان تاکنون بیشتر کتاب‌هایی در حوزه دفاع مقدس را در طرح کتابستان عرضه کرده است و این موضوع به دلیل اینست که کتابستان نوعی فروشگاه تخصصی کتاب‌های دفاع مقدس هم هست که منتخبی از آثار ناشران برتر را در خود جای داده است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار