امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۱:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 95181
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۷:۲۴
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند و در این جلسات قرار است گزارش رؤسای کمیته‌ها در مورد عملکردشان را استماع و بررسی کنند.

رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور نیز عصر روز یکشنبه آتی برای ارائه گزارشی در کمیسیون مذکور حاضر می‌شود.

بررسی طرح اصلاح برخی از قوانین در راستای حمایت از تولید ملی و جمع‌بندی بحث اقتصاد مقاومتی با حضور مرکز پژوهش‌ها در دستور کار کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس قرار دارد.

روز سه‌شنبه رضا فرجی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برای پاسخگویی به سؤالات سلیمانی، سلیمی، مددی، ثروتی و قاضی‌زاده‌هاشمی به نمایندگی از 12 نفر، در این کمیسیون حضور می‌یابد.

علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش هفته آینده به منظور پاسخگویی به سؤالات مددی، اربابی و بهمنی راهی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس می‌شود.

طرح الحاق یک ماده به عنوان ماده 22 مکرر به قانون افزایش بهره‌وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی هفته بعد در کمیسیون مذکور مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها