امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۴:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 95223
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۷:۲۴
تعداد بازدید: 19
اسماعیل جلیلی، نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

اسماعیل جلیلی، نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به فضاسازی‌های طرف غربی در مذاکرات ایران با 1+5گفت: فضاسازی‌های کشورهای غربی در مذاکرات این درس را به ما می‌دهد که فعالان سیاسی رسانه‌ای ما فضایی را در میان افکار عدومی ایجاد کنند تا تیم مذاکره‌کننده ما بتواند در فضایی بهتر برنامه کاری خود را در مذاکرات به پیش ببرد.

وی افزود: فشار گروه‌ها و بخش‌های تأثیرگذار بر مذاکرات باعث شده تا مذاکرات به کندی پیش برود اما تیم مذاکره‌کننده ما علی‌رقم این فشارها باید با عنایت با فرمایشات مقام معظم رهبری از منافع کشور و نظام در حوزه مسائل هسته‌ای دفاع کنند.

نائب‌رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس اظهار داشت: مجموعه عوامل دخیل در مذاکرات هسته‌ای نیازمند یک بسیج عمومی و وفاداران به انقلاب اسلامی در سراسر دنیا است تا فضا برای به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته‌ای فراهم شود.

جلیلی خاطرنشان کرد: فضاسازی‌های طرف غربی در مذاکرات نشان می‌دهد که آنها توان مدیریت کار را در مذاکرات ندارند و این موضوع بیانگر ضعف و ناتوانی گروه 5‌+‌1 است.

وی افزود: حسن‌نیت تیم مذاکره‌کننده ایران بر هیچ‌کس پوشیده نیست و هر گونه اقدام برای فشار غیرمنطقی و غیرعقلایی به تیم ایرانی موجب ضرر و زیان طرف مقابل خواهد شد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار داشت: بی‌اعتمادی ما به غرب نتیجه تجربه تاریخی ما از آنها است و علیرغم این بی‌اعتمادی برای گرفتن بهانه از آنها ایران حاضر به مذاکره با 5‌+‌1 شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها