امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9523
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۲
تعداد بازدید: 117
روابط ‌عمومی معاونت قرآن و عترت ارشاد اعلام کرد: نتایج آزمون ملی حفظ و مفاهیم قرآن کریم اواخر خرداد‌ماه 1392 اعلام می‌شود. این آزمون 13 ...

روابط ‌عمومی معاونت قرآن و عترت ارشاد اعلام کرد: نتایج آزمون ملی حفظ و مفاهیم قرآن کریم اواخر خرداد‌ماه 1392 اعلام می‌شود.

این آزمون 13 اردیبهشت‌ماه 1392 با حضور بیش از 50 هزار نفر در سراسر کشور برگزار شد که استان خراسان رضوی با 4 هزار و 500 و استان‌های اصفهان و اردبیل به ترتیب با 4 هزار و 3 هزار و 500 نفر بالاترین شرکت‌کننده را دارد.

به گفته «مرتضی خدمتکار» مدیر آموزش معاونت قرآن و عترت ارشاد؛ در این آزمون برخلاف دو آزمون گذشته که سعی در واگذاری تصحیح اوراق امتحانی به استان‌ها داشتیم؛ با توافق این اداره و دانشگاه علوم و فنون معارف قرآن تهران کار تصحیح اوراق آزمون سراسری به این دانشگاه واگذار شد.

وی در خصوص نحوه انتخاب سؤالات آزمون گفت: سؤالات این آزمون به دو صورت تستی و تشریحی متناسب با منابع آموزشی مؤسسات طراحی شده و نتایج آن تا آخر خردادماه 1392 اعلام و پس از آن نسبت به صدور گواهی‌نامه کسانی که حد نصاب قبولی را کسب کردند؛ اقدام خواهد شد، همچنین از نفرات برتر آزمون با اعطای جوایز و لوح یادبود تقدیر به عمل می‌آید.

بنا بر این گزارش؛ اسامی نفرات برتر آزمون، از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی درگاه جامع آموزش قرآن کریم به نشانی www.quranedu.ir اواخر خردادماه 1392 اعلام می‌شود و شرکت‌کنندگان می‌توانند از طریق مراجعه به این سایت از نتیجه نهایی مطلع شوند.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها