امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۸:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 95253
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۷:۲۴
تعداد بازدید: 36
امین حسین نقشینه در گفت‌‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره شرایط جوی کشور اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود طی سه روز آینده در ساعت‌های بعد‌ازظهر و اوایل شب ...

امین حسین نقشینه در گفت‌‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره شرایط جوی کشور اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود طی سه روز آینده در ساعت‌های بعد‌ازظهر و اوایل شب افزایش ابر، رگبار و رعد و برق پراکنده همراه با وزش باد در سواحل مرکزی و شرقی خزر، ارتفاعات البرز، جنوب سیستان و بلوچستان و مناطقی از کرمان، ‌فارس و هرمزگان رخ دهد.

کارشناس سازمان هواشناسی، افزود: امروز نیز پیش‌بینی می‌شود که در مناطق شمالی شمال غرب(آذربایجان‌ها) شاهد افزایش ابر و رگبار پراکنده باشیم.

افزایش سرعت وزش باد در پایتخت

وی در ادامه با اشاره به افزایش سرعت وزش باد در جنوب تهران، بیان داشت: طی روز جاری انتظار می‌رود در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب تهران، قم و مرکزی به خصوص در ساعات بعدازظهر شاهد افزایش سرعت وزش باد باشیم که بروز پدیده گرد و خاک و کاهش دید افقی در این مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

خلیج فارس طی امروز و فردا مواج است

آنچنان که نقشینه می‌گوید: خلیج فارس طی امروز و فردا مواج پیش‌بینی می‌شود و وزش باد در این منطقه موجب بروز پدیده گرد و خاک در استان ایلام و خوزستان می‌شود.

دمای هوای تهران به بیش از 40درجه می‌رسد

این کارشناس سازمان هواشناسی همچنین به آغاز روند افزایش دمای هوا از اوایل هفته آینده در کشور اشاره کرد و بیان داشت: بر همین اساس انتظار می‌رود که دمای هوا در هفته پیش‌رو در تهران از 40درجه‌ سانتی‌گراد نیز فراتر رود.

اهواز با دمای هوای 46 درجه گرم‌ترین مرکز استانی

نقشینه با بیان اینکه گرم‌ترین مرکز استانی طی روز گذشته اهواز با دمای هوای 46 درجه سانتی‌گراد بود،‌ خاطرنشان کرد: در حالی که خنک‌ترین مرکز استانی امروز ظهر کرد،‌سنندج و همدان با کمینه دمای هوای 9 و 13 درجه سانتی‌گراد است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها