امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 95303
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۷:۲۴
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، شب گذشته در یازدهمین شب از ماه مبارک رمضان ایتام تحت پوشش بهزیستی مهمان آیـت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، شب گذشته در یازدهمین شب از ماه مبارک رمضان ایتام تحت پوشش بهزیستی مهمان آیـت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو مجلس خبرگان رهبری بودند.

در این جلسه ابتدا همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور گزارشی را از اقدامات این سازمان در سال‌های گذشته ارائه کرد.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی سازمان بهزیستی در حوزه شبه خانواده و ارائه خدمات به ایتام تحت پوشش، اظهار داشت: هم اینک حدود 40 هزار دانشجو تحت پوشش سازمان بهزیستی قرار دارند و از خدمات تحصیلی رایگان این سازمان استفاده می‌کنند.

هاشمی در ادامه اقدامات انجام شده از سوی سازمان بهزیستی در حوزه‌های مختلف از جمله توانبخشی، شیرخوارگاه‌ها و ... اشاره کرد.

به گزارش فارس، در ادامه این مراسم ایتام تحت پوشش بهزیستی به همراه مسئولان سازمان نماز مغرب و عشاء خود را به امامت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بر پا کردند و در ادامه نیز روزه خود را افطار نمودند.

به گزارش فارس، پس از پایان افطار، ایتام تحت پوشش بهزیستی دقایقی را با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در یک فضای صمیمی به گپ و گفت‌وگو پرداختند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها