امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۵:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 95323
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۷:۲۴
تعداد بازدید: 23
عزت‌الله خان‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره ساخت و ساز غیرمجاز و رستوران‌هایی که در بستر رودخانه ساخته می‌شوند، گفت: در منطقه ...

عزت‌الله خان‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره ساخت و ساز غیرمجاز و رستوران‌هایی که در بستر رودخانه ساخته می‌شوند، گفت: در منطقه شمیرانات دو بخش حریم کیفی و کمی وجود دارد و در صورتی که رستورانی در حریم کیفی رودخانه ساخته شود بلافاصله نسبت به تخریب آن اقدام و هیچگونه کوتاهی در این خصوص نمی‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه بعد از ماه مبارک رمضان احکام تخریب ساختمان‌های غیرمجاز اجرایی می‌شود، گفت: اراضی ملی باید مشخص و اصلاح مهندسی شود و منابع طبیعی مکلف است اراضی ملی در حوزه‌های مختلف را مشخص و اعلام کند تا تجاوزی به آنها صورت نگیرد.

خان‌محمدی خاطر نشان کرد: منابع طبیعی ملزم است اراضی ملی در حریم شهرها را به شهرداری تحویل دهد تا نسبت به ایجاد کمربند سبز اقدام شود.

فرماندار شمیرانات بیان داشت: 25 هکتار در ولنجک که جزو اراضی ملی محسوب می‌شود به شهرداری منطقه یک واگذار شده تا نسبت به ایجاد فضای سبز و تفرجگاه اقدام کنند. در مسیر گلاب‌دره، اوشان و فشم و میگون نیز اراضی ملی برای ایجاد فضای سبز در اختیار شهرداری‌ها قرار گرفته است.

وی تأکید کرد: بعد از ماه مبارک رمضان روستاهای جوزک، نیکنام‌ده، اوشان و فشم و محورهای حاشیه میگون که در آن ساخت و سازهای غیرمجاز صورت گرفته با حکم قضایی تخریب می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها