امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۱۰:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9533
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۲
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «کلت45»  داستانی تراژیک از سرگذشت مردم ایران در دهه پنجاه و شصت ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «کلت45»  داستانی تراژیک از سرگذشت مردم ایران در دهه پنجاه و شصت هجری شمسی به قلم حسام‌الدین مطهری‌ است که اسفندماه سال گذشته در نشر آرما منتشر و در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه شد که مورد استقبال شمار زیادی قرار گرفت.

این کتاب که سال گذشته مراسم رونمایی هم برای آن برگزار شد، در کمتر از چندماه به چاپ دوم رسیده است.

داستان یک قبضه کلت 45 است که به دست آدم‌های مختلف افتاد و کارهای متفاوت کرد. در این رمان خواهید دید که چه طور سیاست زندگی‌ای شاد را از هم می‌پاشاند و آدم‌ها را رنگ به رنگ می‌کند. آدم‌هایی که یک روز در وطن ما زیسته‌اند و حالا بخشی از تاریخ ما شده‌اند. آدم‌هایی در دوردست که چندان هم دور نیستند. انگار روح آنها در زمانه ماست و در آیندگان هم حلول خواهد کرد و دوباره ماجراهای تراژیک دیگری در وطن رقم خواهد زد. تاریخ ایران ما پر است از تراژدی. فقط کمی هوشمندی می‌خواهد تا کسی بیاید و این تراژدی‌های حاضر و آماده را به شیوه‌ای هنرمندانه تصویر کند. نویسنده رمان «کلت 45» تلاش کرده است این گونه عمل کند.

رمان «کلت 45» نوشته‌ای است با طعم شکلات تلخ. چیزی میانه شیرینی، ترشی و تلخی. طعمی که بارها مردم ما تجربه‌اش کرده‌اند و بعدها نیز به سراغشان خواهد آمد. این رمان در 36 فصل و در 560 صفحه چاپ شده که به نظر رمانی طولانی می‌آید، اما توانسته اغلب خوانندگانش را با داستان خود همراه کند و اجازه خستگی به آنها ندهد و در مدت کوتاهی به چاپ دوم رسید.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار