امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۸:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 95460
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۷:۲۵
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند و در این جلسات قرار است طرح الحاق یک بند به ماده 17 قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند.

بررسی اساسنامه شرکت ملی نفت ایران و رسیدگی به طرح استفساریه اصلاح و الحاق یک تبصره به بند (ب) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران و طرح مدیریت ادارات کل، شهرستان‌ها، نواحی و مناطق آموزش و پرورش به صورت هیأت امنایی، در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

حمید چیت‌چیان وزیر نیرو هفته آینده برای پاسخگویی به پرسش نگهبان سلامی نماینده خواف و رشتخوار در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس حاضر می‌شود.

محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز برای پاسخگویی به سؤال محمد سقایی نماینده استهبان و نیریز و نگهبان سلامی نماینده خواف و رشتخوار راهی کمیسیون برنامه و بودجه می‌شود.

جمع‌بندی مذاکرات و بررسی‌های مربوط به تبصره 21 قانون بودجه سال 1393 کل‌کشور مربوط به قانون هدفمندسازی یارانه‌ها در دستور کار هفته آینده کمیسیون مذکور قرار دارد.

دستگاه‌های ذی‌ربط هفته آتی برای ارائه گزارش بند (ح) تبصره 2 گازرسانی به روستا به این کمیسیون می‌روند.

کارگروه ویژه کمیسیون برنامه و بودجه روز دوشنبه وضعیت بورس و بازار سرمایه‌ (ارجاعی از سوی رئیس مجلس) را مورد رسیدگی قرار می‌دهد.

کارگروه اجتماعی روز یکشنبه رسیدگی به طرح الحاق یک بند به ماده 17 قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران را ادامه می‌دهد.

کارگروه اقتصادی نیز روز دوشنبه آتی بررسی چگونگی تخصیص منابع بانکی را ادامه می‌دهد و سپس به بررسی تحول نظام بانکی می‌پردازد.

روز سه‌شنبه بررسی طرح اصلاح ماده 132 قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران در این کارگروه ادامه می‌یابد.

کارگروه عمومی و دفاعی یکشنبه آینده به بررسی تفریغ بودجه سال1391 کل‌کشور (حوزه وزارت صنعت، معدن و تجارت) می‌پردازد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها