امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۱:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 95465
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۷:۲۵
تعداد بازدید: 24
سعید اوحدی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، با اشاره به اخبار برخی از رسانه‌ها مبنی بر انحلال مؤسسه مطوفی حجاج ایرانی، گفت: این خبر مربوط به دادگاه ...

سعید اوحدی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، با اشاره به اخبار برخی از رسانه‌ها مبنی بر انحلال مؤسسه مطوفی حجاج ایرانی، گفت: این خبر مربوط به دادگاه دو سال قبل بوده است و مربوط به مسائل اجرایی حجاج ایرانی نیست.

وی ادامه داد: بر اساس رأیی که در دادگاه تجدید نظر عربستان صادر شده است اختلافی که در هیأت مدیره وجود داشته حل شده است اما این خبر مبنی بر انحلال مؤسسه مطوفی نیست.

اوحدی تصریح کرد: مؤسسه مطوفی حجاج ایرانی که هم اکنون مشغول به فعالیت است همچنان به کار خود ادامه می‌دهد و بنابراین در مسائل اجرایی حجاج خللی وارد نمی‌شود و این مؤسسه، مؤسسه‌ای است که خدمات ایام تشریق زائران را انجام می‌دهد.

به گزارش فارس، روز گذشته اخباری در رسانه‌ها منتشر شد مبنی بر اینکه دادگاه تجدید نظر در مکه مکرمه در پی شکایت حجاج ایرانی حکم انحلال شورای مؤسسه مطوفیان حجاج ایرانی را تأیید کرده است که به گفته اوحدی این حکم بر اساس شکایت حجاج ایرانی نبوده است و تنها مشکل هیأت مدیره این مؤسسه را حل کرده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها