امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9556
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۲
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به دلیل استقبال پژوهش‌گران و علاقه‌مندان به شرکت در همایش پژوهش‌های ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به دلیل استقبال پژوهش‌گران و علاقه‌مندان به شرکت در همایش پژوهش‌های قرآنی، مهلت ارسال آثار به این همایش تا 5 خرداد‌ماه 1392 تمدید شد.
علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در محور «قرآن کریم و سبک زندگی اسلامی» از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی مسابقات قرآن جمهوری اسلامی ایران به دبیر‌خانه جشنواره ارسال کنند.

بنا بر این گزارش تا کنون 450 مقاله به دبیر‌خانه همایش ارسال شده که تعدادی از این مقالات از برخی کشورها مانند «افغانستان»، «پاکستان»، «عراق»، «مالزی» و برخی کشور‌های دیگر به کمیته پژوهش‌های قرآنی ارسال شده است.

از 30 مقاله برتر سی امین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم تقدیر ویژه به عمل خواهد آمد و در نهایت 5 مقاله جوایز راهیابی به مرحله فینال مسابقات را کسب خواهند کرد.

هفتمین همایش پژوهش‌های قرآنی 16 خرداد‌ماه 1392 در کنار سی‌امین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در سالن اجلاس برگزار می‌شود.
انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها