امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۱۴:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9557
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۲
تعداد بازدید: 78
«حسین سبطی» تهیه کننده و کارگردان مجموعه «سراج» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: این مجموعه که در 12 قسمت 25 دقیقه‌ای تهیه شده شامل ...

«حسین سبطی» تهیه کننده و کارگردان مجموعه «سراج» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: این مجموعه که در 12 قسمت 25 دقیقه‌ای تهیه شده شامل موضوعات مختلفی است که برخی از آنها از این قرار هستند: نگاه امام به نهادهای نظارتی شورای نگهبان، نگاه امام به دستگاه‌های اجرایی، نگاه امام به ویژگی‌های رییس جمهوری مطلوب، نگاه امام به نقش مشارکت مردم در انتخابات، اهمیت رای مردم و مشروعیت نظام از نگاه امام، نگاه امام به رسانه های خارجی قبل و بعد از انتخابات.

سبطی افزود: ما در این برنامه همچنین همه انتخاباتی که در زمان امام برگزار شده است را بصورت تصویری ورق زدیم و با شخصیت‌های مهم انقلاب گفت‌وگو کرده‌ایم که گفت‌وگو با آیت الله مومن، آیت الله ری شهری، آیت الله مهدوی کنی، احمد توکلی، علی محمد بشارتی، عسگر اولادی، آیت الله مقتدایی و حجت الاسلام رحمانی از بخش‌های این برنامه است.

مجموعه سراج ویژه انتخابات کاری از گروه حماسه و دفاع شبکه یک است که  هر شب بعد از اخبار 21 به مدت 25 دقیقه از شبکه یک پخش می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار