امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۲:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 95574
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۷:۲۵
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند و در این جلسات قرار است بررسی طرح دائمی شدن بند 16 قانون بودجه سال 1392 کل کشور را ادامه دهند.

رسیدگی به طرح شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و بررسی مشکلات تولیدکنندگان بخش صنعت و معدن در حوزه‌های تسهیلات بانکی و سرمایه در گردش واحدها، منابع صندوق توسعه ملی (ارزی و ریالی)، مالیات بر ارزش افزوده، سهم تولید از هدفمندکردن یارانه‌ها و ... و راهکارهای فعال نمودن ظرفیت‌های تولید در بخش صنعت و معدن در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

کارگروه معدن و صنایع معدنی روز یکشنبه آتی مشکلات اجرایی قانون معادن را مورد رسیدگی قرار می‌دهد.

کاگروه پتروشیمی و صنایع نفت و گاز روز سه‌شنبه به بررسی برنامه‌های شرکت ملی پتروشیمی در اقتصاد مقاومتی و قیمت اعلامی دولت در زمینه گاز می‌پردازد.

هیأت تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت ملی مس ایران دوشنبه هفته آینده اطلاعات واصله به هیأت تحقیق و تفحص را مورد رسیدگی قرار می‌دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها