امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۷:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9563
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۲
تعداد بازدید: 125
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با رونمایی از 4 استودیوی رادیویی ویژه برنامه‌های انتخاباتی، شبکه‌های رادیویی ایران، جوان، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با رونمایی از 4 استودیوی رادیویی ویژه برنامه‌های انتخاباتی، شبکه‌های رادیویی ایران، جوان، ورزش، معارف و پیام پذیرای نامزدهای ریاست جمهوری بوده و برنامه‌های انتخاباتی آنها را پخش می‌کنند.
معاون صدای رسانه ملی با بیان این خبر گفت: رادیو ایران در یک برنامه 30 دقیقه‌ای گفت‌وگوی کاندیداها با مردم بدون حضور مجری و گوینده را پخش می‌کند. پاسخ هر کاندیدا به سؤالات مرتبط با جوانان در حوزه‌های اشتغال، ازدواج، اوقات فراغت، امور فرهنگی، آینده جوانان و.... نیز در قالب برنامه‌ای یک ساعته از رادیو جوان پخش می‌شود.
صوفی به اختصاص 255 دقیقه برنامه انتخاباتی رادیویی برای هر کاندیدای ریاست جمهوری اشاره کرد و افزود: طبق پیش‌بینی‌های صورت گرفته شبکه‌ رادیویی ایران، جوان، ورزش، پیام و معارف رادیوهایی هستند که به صورت مستقیم با حضور کاندیداهای ریاست جمهوری اقدام به معرفی برنامه‌‌های آنها می‌نمایند.
وی با اشاره به پخش برنامه‌ای یک ساعته از رادیو ورزش اظهار داشت: کاندیداهای انتخاباتی در این برنامه به سؤالاتی پیرامون ورزش، نگاه به فدراسیون‌ها، نقش ورزش در سلامت و اقتصاد و بالعکس و...... پاسخ می‌دهند. برنامه‌ای60 دقیقه در رادیو معارف نیز به نگاه نامزدهای انتخاباتی به مباحث معارفی اختصاص دارد، همچنین هر کاندیدا می‌تواند 5 پیام سه دقیقه‌ای از طریق رادیو پیام را به مخاطبین عرضه نمایند.
وی گفت: مناظره‌های تلویزیونی همزمان به‌صورت زنده از رادیو ایران پخش می‌شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها