امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۰۹:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 95652
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۷:۲۵
تعداد بازدید: 9
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه المیادین، وزارت امور داخلی دولت حماس در نوار غزه در بیانیه‌ای تاکید کرد که از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه المیادین، وزارت امور داخلی دولت حماس در نوار غزه در بیانیه‌ای تاکید کرد که از زمان آغاز تجاوز رژیم صهیونیستی تاکنون 90 درصد نقاط مورد حمله قرار گرفته از سوی این رژیم غیر نظامی بوده‌ و ساختارهای زیربنایی و مزارع کشاورزی و مقرها و موسسات مدنی معروف فعال در نوار را شامل می‌شده‌اند.

این بیانیه که امروز پنج‌شنبه منتشر شد، در ادامه افزوده است: رژیم صهیونیستی تاکنون 15 مقر وزارت امور داخلی که مقرهای پلیس و نیروهای امنیت داخلی را در برمی‌گرفته هم هدف حملات خود قرار داده که نشان می‌دهد، این رژیم در صدد فلج کردن توان اطلاعاتی مقاومت در نوار غزه است.

همچنین طی 3 روز اخیر از آنجا که رژیم صهیونیستی جبهه داخلی نوار غزه را بسیار منسجم و متحد یافته، بنابراین جنگی روانی را علیه ساکنان نوار غزه آغاز کرده و با ارسال پیامک‌ و ریختن اطلاعیه‌هایی از هواپیماهای خود به روی شهروندان فلسطینی ساکن نوار غزه از آنها خواستار تخلیه منازل خود شده است، در حالی‌که این پیام‌ها و تهدیدات هیچ‌گاه موجب بیم و هراس در فلسطینیان نخواهد شد، بلکه آنها عزم آنها را در مقابله با دشمن صهیونیستی راسخ‌تر خواهد کرد.

وزارت امور داخلی نوار غزه در بیانیه خود تاکید کرده است که بمباران مقرهای این وزارتخانه، آن را از ادامه وظیفه خود در خدمت به مردمش و حفظ انسجام و یکپارچگی جبهه داخلی باز نخواهد داشت و این وزارتخانه از نیروهای خود می‌خواهد تا با قدرت هرچه تمام‌تر در برابر این تجاوزات ایستادگی و مقاومت کنند.

این درحالی است که وزارت امور داخلی نوار غزه از دولت مصر گشودن گذرگاه رفح برای رفع نیازهای اساسی مردم در محاصره نوار غزه را خواستار شده است.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها