امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۹:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9566
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۳
تعداد بازدید: 176
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، جنگنده‌های نیروی هوایی ارتش الجزایر از اوایل هفته مخفیگاه‌های عناصر گروه‌های تروریستی را بمباران ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، جنگنده‌های نیروی هوایی ارتش الجزایر از اوایل هفته مخفیگاه‌های عناصر گروه‌های تروریستی را بمباران می‌کنند که در مناطق جنوب استان خنشله، شمال دو استان تبسه و الوادی و شرق استان بسکره که همگی در شرق این کشور واقع است.

روزنامه الخبر الجزایر سه شنبه شب اعلام کرد: نیروهای ارتش از اوایل هفته جاری عملیات شناسایی مخفیگاه‌های گروه‌های مسلح در شرق این کشور نزدیک مرز با تونس و بمباران شبانه این مواضع را آغاز کردند.

این روزنامه افزود: تعیین تعدادی از مخفیگاه‌های تروریست‌ها از طریق اعتراف عناصر شبه نظامی که اخیرا دستگیر شدند صورت گرفته است.

نیروهای ارتش و گارد مرزی الجزایر یکشنبه گذشته عملیات نفوذ دو خودروی حامل گروه‌های تروریستی از خاک تونس به داخل الجزایر را ناکام گذاشتند و دو تن از این افراد مسلح را دستگیر کردند.

از حدود یک ماه پیش که ارتش تونس در کوهستان‌های جبل الشعانبی در مرز با الجزایر یک گروه مسلح را تحت تعقیب قرار داده است با دولت الجزیره در زمینه مقابله با نفوذ این تروریست‌ها به خاک الجزایر هماهنگی کامل دارد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها