امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۵:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 95665
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۷:۲۵
تعداد بازدید: 22
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،آیت‌الله هاشمی رفسنجانی،رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، در مراسم ضیافت افطاری جمعی ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،آیت‌الله هاشمی رفسنجانی،رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، در مراسم ضیافت افطاری جمعی ازکودکان و نوجوانان تحت پوشش سازمان بهزیستی آنها را گل‌های سرسبد زندگی خواند و اظهار داشت: همین جوانان در آینده شخصیت‌های علمی، فنی، دینی، سیاسی و اجتماعی کشور خواهند بود.

وی با قدردانی از خانواده‌هایی که فرزندانی را برای سرپرستی می‌پذیرند و مثل فرزندان خود پرورش می دهند، گفت: این کار  اجری مضاعف در درگاه الهی دارد.

هاشمی رفسنجانی، تنظیم برنامه های درسی و تربیتی برای این کودکان را مهم و برای آینده آنها و کشور، سرنوشت ساز خواند و گفت: نباید بگذاریم عمر عزیز این کودکان به بطالت بگذرد و توجه به تربیت آنها، یک امر زیربنایی فرهنگی برای آینده کشور است.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با یادآوری سازماندهی بهزیستی‌ها در کشورهای مختلف برای رسیدگی به امور نیازمندان گفت: جمهوری اسلامی ایران به خاطر مسایل دینی و ملی، وظیفه خویش می‌داند که بر اساس اهداف مقدس بهزیستی، از کودکانی که به هر دلیلی بی‌سرپرست شده‌اند، نگه‌داری نماید.

وی با ابراز خرسندی از دیدن چهره‌های شاد و بشاش کودکان، گفت: براساس اصول روانشناسی اگر کودکان و جوانان نشاط نداشته باشند، استعدادهای آنها به درستی رشد نمی‌کند.

در آغاز این دیدار همایون هاشمی، رئیس سازمان بهزیستی کشور گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های این  سازمان را قرائت کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها