امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۴:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9569
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۳
تعداد بازدید: 159
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، در پی انتشار اخبار مبنی بر وخامت حال عبدالعزیز بوتفلیقه، رئیس جمهور 76 ساله الجزایر نخست وزیر این کشور اعلام ...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، در پی انتشار اخبار مبنی بر وخامت حال عبدالعزیز بوتفلیقه، رئیس جمهور 76 ساله الجزایر نخست وزیر این کشور اعلام کرد که بهبود حال بوتفلیقه جای شک و تردید ندارد.

عبدالمالک سلال گفت: رئیس جمهور الجزایر دوران نقاهت از بیماری خود را در فرانسه می‌گذارند و از زمانی که برای درمان به پاریس منتقل شده امور کشور را به طور روزانه دنبال می‌کند.

وی افزود: بوتفلیقه روز به روز بهتر می شود و پزشکان از وی خواسته‌اند استراحت کامل داشته باشد تا به شفای کامل دست یابد.

هشام عبود، سردبیر یک روزنامه الجزایری اخیرا اعلام کرد: بوتفلیقه به کما رفته و به الجزایر بازگردانده شده است.

رئیس جمهور الجزایر از 27 آوریل گذشته به دلیل ابتلا به سکته مغزی به فرانسه منتقل شد و از آن زمان هیچ فیلم و یا تصویری از وی در بیمارستان نظامی پاریس منتشر نشده است.

این در حالی است که منابع رسمی الجزایر حال وی را مساعد توصیف می‌کنند اما رسانه‌های این کشور از عدم شفافیت دولت در این رابطه انتقاد می‌کنند.

این در حالی است که حوزه بهداشت ارتش فرانسه در بیانیه‌ای اعلام کرد: عبدالعزیز بوتفلیقه، رئیس جمهور الجزایر که از 27 آوریل گذشته در بیمارستان وال دوگراس پاریس بستری شد، امروز سه شنبه به بیمارستان نظامی دیگری در پاریس انتقال یافت تا دوره نقاهت خود را سپری کند.

این حوزه وابسته به وزارت دفاع فرانسه در بیانیه خود نامی از بیمارستان جدید محل بستری رئیس جمهور الجزایر نبرده است.

یک عضو کابینه الجزایر پیش از این گفت که بوتفلیقه به بیمارستان لانوالید منتقل می‌شود.‬

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها