امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۱۸:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9570
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۳
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از العهد، شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان در اظهاراتی گزینه حزب‌الله لبنان را در هر موضعی در مقابله با دشمن ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از العهد، شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان در اظهاراتی گزینه حزب‌الله لبنان را در هر موضعی در مقابله با دشمن صهیونیستی واضح دانست و تاکید کرد که شهدایی که در انجام مأموریت جهادی خود به شهادت رسیده‌اند، شهدای مقاومت برای مقابله با پروژه‌های اسرائیلی هستند.

وی تاکید کرد که حزب‌الله لبنان دو شاخه نظامی و سیاسی ندارد و عملکرد این حزب بر اساس دیدگاه‌ها و اهداف مشخصی در برابر دشمن صهیونیستی است.

نفر دوم حزب‌الله لبنان تاکید کرد که این حزب خانواده خود را در سوریه که در معرض مهاجرت و کشتار و آواره شدن هستند تنها نمی‌گذارد و به تجمع منطقه‌ای و بین‌المللی برای توطئه علیه مقاومت با هدف افزایش نفوذ اسرائیل در منطقه تماشاگر باقی نمی‌ماند.

وی ادامه داد: ما باید با آنها مقابله کنیم و به آنها می‌گوییم که در حالتی که ما در حال مقاومت مشروع و انجام تکالیف جهادی خود برای مقابله با طرح‌های اسرائیل و هم پیمانان آن هستیم، شما نمی‌توانید توطئه‌های خود را اجرایی کنید.

نعیم قاسم ابراز داشت که اتفاقات سوریه ارتباطی با اسلام و مطالبات اصلاح طلبانه ندارد، بلکه تخریب روشمند سوریه به عنوان یکی از حلقه‌های مقاومت است، در غیر این صورت آنها باید دور یک میز می‌نشستند و مسایل را در ‌آن حل می‌کردند و به مردم حقوق مشروع خود را می‌دانند تا سوریه با ملت و ارتش و توانمندی‌های خود به صورت یک پایگاه برای مقابله با چالش‌های فراروی خود باقی بماند.

وی در مورد اوضاع داخلی و موضوع قانون انتخابات در لبنان نیز تاکید کرد که کسانی که قانون عادلانه برای انتخابات می‌خواهند، باید به معیارهای مشخصی پایبند باشند که از جمله آنها نسبیت است، این در حالی است که 14 مارس نسبیت را رد می‌کند.

شیخ نعیم قاسم تاکید کرد که حزب‌الله لبنان و جنبش امل در برابر هر قانونی مشکلی ندارد و تحت تاثیر قرار نمی‌گیرد، اما نمی‌خواهد هم‌پیمانان آن دچار زیان و خسارت شوند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها