امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۷:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 95737
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۷:۲۵
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز، محمدهادی ایمانیه ظهر امروز در مراسم عرضه اوراق وقف مشارکتی اظهار داشت: یکی از اهداف ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز، محمدهادی ایمانیه ظهر امروز در مراسم عرضه اوراق وقف مشارکتی اظهار داشت: یکی از اهداف ساخت بیمارستان تخصصی سرطان جنوب کشور در شیراز، کمک به خانواده‌هایی است که نگهداری بیماران سرطانی و پرداخت هزینه‌ها، آنان را به زیر خط فقر کشانده است.

وی هزینه ساخت این بیمارستان را بیش از 2 هزار میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: هزینه ساخت این بیمارستان از طریق عرضه اوراق وقف مشارکتی تأمین می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز تصریح کرد: این اوراق با ارزش 200، 500 و یک‌میلیون ریالی از امروز توسط اداره اوقاف و امور خیریه فارس عرضه می‌شود.

ایمانیه با قدردانی از دکتر سید علی ملک حسینی رئیس بخش پیوند اعضای بیمارستان نمازی برای مشارکت در تأمین زمین این بیمارستان گفت: این بیمارستان در حاشیه بیمارستان پیوند اعضای بوعلی سینا در شهر صدرای شیراز احداث می‌شود.

وی بابیان اینکه بیمارستان سرطان جنوب کشور 500 تخت خواهد داشت گفت: این بیمارستان با تعرفه دولتی به بیماران خدمات می‌دهد و با اجرای طرح تحول نظام سلامت مراجعه‌کنندگان به این بیمارستان فقط 10 درصد از هزینه‌های درمان را پرداخت می‌کنند و بار سنگین تأمین هزینه‌های درمان بیماران سرطانی از دوش خانواده‌ها برداشته می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس نیز اظهار داشت: بیمارستان تخصصی سرطان یکی از نیازهای این استان است که مقرر شده از طریق وقف جمعی با مشارکت مردم تا سقف 200 میلیارد تومان احداث شود.

حجت‌الاسلام سید اسماعیل حسینی مقدم گفت: شماره‌حساب 0126260000000 بانک ملی حساب سیبا نیز برای مشارکت مردم به هر میزان، حتی یک‌هزار تومان که تمایل و توانایی دارند فعال است.

وی بیان کرد: اوراق رسمی وقف جمعی تا 10 روز آینده هرکدام به مبلغ 100 هزار تومان منتشر می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به شعب بانک‌های ملی آن‌ها را دریافت کنند.

به‌ گزارش فارس، وزیر بهداشت 110 ورق، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز 110 ورق، مدیرکل اوقاف فارس 80 ورق، مدیران و کارکنان اوقاف فارس 500 ورق از اوراق وقف جمعی را خریداری کرده‌اند.
انتهای پیام/ 2448/ج30/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها