امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۱۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9584
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۳
تعداد بازدید: 119
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، «دیوید کامرون» نخست‌وزیر انگلیس امروز با اعلام اینکه از رای مثبت به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، «دیوید کامرون» نخست‌وزیر انگلیس امروز با اعلام اینکه از رای مثبت به ازدواج همجنس‌گرایان احساس غرور می‌کند در عین حال گفت که تمرکز فعالیت‌ها باید بر موضوع اقتصادی باشد.

وی شاخه‌ای از درخت زیتون را به کسانی که مخالف ازدواج همجنس‌گرایان بودند، پیشکش کرد و گفت که پیش از برگزاری انتخابات بعدی در سال 2015، قانون جدیدی در عرصه اجتماعی ایجاد نخواهد شد.

کامرون به شبکه خبری «بی‌بی‌سی» گفت: «اگر شما به من می‌گویید که این آغاز بسیاری از مسایل دیگر است؟ من به شما می‌گوییم که نه اینطور نیست.»

وی افزود: «دولت هم‌اکنون قصد دارد کاملا متمرکز بر رفتاری که منجر به ثبات در اقتصادی ما می‌شود و خدمات بهزیستی و مدارس خوب برای بچه‌ها، عمل کند.»

نخست‌وزیر انگلیس همچنین گفت: «من احساس غرور می‌کنم که پارلمان به قانونی شدن ازدواج همجنس گرایان رای مثبت داد.»

مجلس عوام بریتانیا روز گذشته به قانونی شدن ازدواج هم‌جنس‌گرایان در انگلیس و ولز رأی مثبت داد. کامرون امیدوار است که این لایحه به زودی به قانون تبدیل شود و اولین ازدواج هم‌جنس‌گرایان از تابستان سال آینده در این کشور آغاز شود.
انتهای‌ پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار