امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۱۳:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9587
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۳
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «محمد مرسی» امروز چهارشنبه طی اظهاراتی در یک کنفرانس خبری پس از آزاد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «محمد مرسی» امروز چهارشنبه طی اظهاراتی در یک کنفرانس خبری پس از آزاد شدن سربازان ربوده شده در سینا، گفت: هر کس سلاحی در اختیار دارد باید تحویل دهد و هر کس شکایتی دارد ارائه نماید، قانون و کشور بالاتر از همه است و باج‌گرفتن از ما ممکن نیست.

وی افزود: سینا امن و باثبات است و هر کس مرتکب جرم می‌شود و از قانون تخطی می‌کند، باید محاکمه شود و برای تحقق امنیت مردم، باید قانون حاکم شود.

وی اظهار داشت: ما به عملکرد متمایز خود ادامه می‌دهیم و ما جنگ طلب نیستیم اما قادر هستیم امنیت را در داخل و خارج از مرزهای خود محقق کنیم و توسعه و ثبات و صلح را برقرار سازیم.

مرسی در ادامه از گروه‌های سیاسی برای گفت‌وگو و تلاش بر اساس اتحاد دعوت کرد و افزود که کشور در مرحله انتقالی است و اهداف و رهبری یکپارچه دارد.

7 سرباز مصری که پنج‌شنبه گذشته توسط افراد مسلح در سینا ربوده شده بودند با تلاش‌های ریاست جمهوری و نیروهای مسلح مصر صبح امروز آزاد شدند.

در همین راستا مصر امروز پس از آزادی هفت سرباز ربوده شده توسط گروه‌های مسلح در سینا، گذرگاه مرزی رفح را که از روز جمعه بسته بود، باز کرد.
 انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها