امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۷:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9598
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۳
تعداد بازدید: 175
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دوشنبه، «احمد محمدعلی» امروز چهارشنبه (اول خرداد) در نشستی که در پایان سی‌وهشتمین ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دوشنبه، «احمد محمدعلی» امروز چهارشنبه (اول خرداد) در نشستی که در پایان سی‌وهشتمین اجلاس شورای مدیران این بانک برای خبرنگاران برگزار شد، این تصمیم شورای مدیران را به اوضاع بحرانی و ادامه درگیری‌ها در این کشور مرتبط دانست.

رئیس این نهاد مالی تصریح کرد: شورای مدیران بانک توسعه اسلامی این تصمیم را بر اساس قطعنامه‌ سازمان همکاری‌های اسلامی که شامل دستور کار جلسه هیئت مدیره بانک بود، اتخاذ کرد.

محمدعلی همچنین گفت: با وجود اتخاذ این تصمیم، بانک توسعه اسلامی هرگونه کمک لازم را به پناهندگان سوری ارائه می‌کند.

به گفته وی، کمک‌های این بانک در چارچوب طرح کمک‌های بشردوستانه و با توجه به امکانات محدودی که این نهاد دارد، ارائه می‌شود.

بانک توسعه اسلامی با 56 کشور عضو از چهار قاره آسیا، آفریقا، اروپا و آمریکا از نهادهای تخصصی سازمان کنفرانس اسلامی است که در سال 1975 با هدف توسعه اقتصادی کشورهای عضو و جوامع مسلمان غیرعضو تأسیس شد.

جلسه سالانه شورای مدیران بانک توسعه اسلامی با حضور هیئت‌هایی از 53 کشور و 68 سازمان بین‌المللی و منطقه‌ای برای مدت چهار روز در پایتخت تاجیکستان برگزار شد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها