امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۱:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96013
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۷:۲۶
تعداد بازدید: 21
  به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل،«حامد کرزی» رئیس جمهور افغانستان، امروز دربیانیه‎ رادیوی خود گفت: رعایت ...

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل،«حامد کرزی» رئیس جمهور افغانستان، امروز دربیانیه‎ رادیوی خود گفت: رعایت اخلاق اسلامی در جامعه باید یک اصل محسوب شود بنابراین رسانه‎های جمعی و کاربران شبکه‎های اجتماعی در این کشور نیز از انتشار مطالب آزار دهنده و تفرقه انگیز خودداری کنند.

بر اساس بیانیه حامد کرزی، مردم و بویژه جوانان از شبکه‎های اجتماعی برای انتشار مطالب آموزنده و اطلاعات سالم استفاده کنند.

کرزی تأکید کرد که تمامی رسانه‎ها و کاربران شبکه‎های اجتماعی باید عفت کلام، احترام به ارزش‎های ملی و اسلامی و اجتماعی را همواره در نظر بگیرند و از هتک حرمت، تجاوز به حریم خصوصی افراد خودداری کنند.

رئیس جمهوری افغانستان تصریح کرد: دولت افغانستان در یک دهه گذشته بر اساس احکام قانون از آزادی بیان قاطعانه دفاع کرده است بنابراین مردم نباید با سوء استفاده از آزادی بیان، باعث ایجاد تفرقه در کشور شوند.

پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری افغانستان مقامات امنیتی این کشور چندین بار تصمیم به مسدود کردن شبکه های اجتماعی از جمله فیس‌بوک گرفتند اما تا به حال این کار عملی نشده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها