امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۱۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9602
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۳
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، دادگاه جنایی بحرین زینب الخواجه را به سه ماه زندان و پرداخت 100 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، دادگاه جنایی بحرین زینب الخواجه را به سه ماه زندان و پرداخت 100 دینار غرامت به خاطر تجمع در میدان ابوصیبع محکوم کرد.

دادگاه بحرین تاکنون زینب الخواجه را درچند پرونده اتهامی به زندان با مدت‌های مختلف و پرداخت غرامت محکوم کرده است.

این فعال بحرینی در مناسبت‌های مختلف حمایت خود را از انقلاب مردم این کشور ابراز داشته و در تظاهرات مسالمت آمیز شرکت داشته است.

دادگاه جنایی بحرین امروز چهارشنبه همچنین یک فعال دیگر بحرینی به نام معصومه السید را به شش ماه زندان و پرداخت 200 دینار غرامت به خاطر تجمع در میدان ابوصیبع محکوم کرد.

بحرین از دو سال پیش شاهد تظاهرات مردمی و انقلاب علیه رژیم آل خلیفه است.

نیروهای امنیتی بحرین با همدستی نیروهای اشغالگر سعودی به سرکوب مردم پرداخته‌اند که تاکنون در جریان این سرکوبگری صد‌ها نفر شهید، زخمی یا بازداشت شده‌اند.

شواهد سازمان‌های حقوق بشری نشان می‌دهد که شماری از معترضان زیر شکنجه شدید رژیم آل خلیفه جان خود را از دست داده یا دچار نقض عضو شده و تعدادی از زنان بحرینی نیز بر اثر استنشاق گازهای سمی در جریان تظاهرات مسالمت آمیز خود دچار سقط جنین شده‌اند.

این در حالی است که مردم بحرین با وجود این سرکوبگری‌ها همچنان با آمدن به خیابان‌ها بر مطالبات مشروع خود در دستیابی به حقوق از دست رفته خود از جمله اجرای عدالت اجتماعی و روی کار آمدن نظامی منتخب تاکید می‌کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار