امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۸:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96065
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۷:۲۶
تعداد بازدید: 20
آیت‌الله عباس کعبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به رحلت ...

آیت‌الله عباس کعبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به رحلت آیت‌الله محمدی گیلانی اظهار داشت: مرحوم آیت‌الله گیلانی از پیشکسوتان و پیشگامان نهضت امام راحل بود که عمر شریف خود را وقف خدمت به اسلام و اهل‌بیت(ع) و مبارزه با رژیم ستمشاهی و تحکیم پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی در کسوت عضویت در شورای عالی قضایی، دیوان عالی عالی کشورو در مجلس خبرگان و شواری نگهبان عضویت داشت.

وی اظهار داشت: آیت‌الله محمدی گیلانی از علمای برجسته و مبرّز حوزه علمیه قم در زمینه فقه و فلسفه بود، همچنین وی شاگردان خوبی تربیت کرد. آثار علمی ارزشمندی از خود بر جای گذاشت که برخی به چاپ رسیده و لازم است تلاش شود تا ما بقی آثار ایشان به چاپ برسد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: در واقع آیت‌الله محمدی گیلانی با لیاقت، نشان عدالت نظام جمهوری را کسب کرد، خدمات صادقانه‌ای در قوه قضائیه ارائه داد و با صلابت و قاطعیت و درایت عمل می‌کرد

وی گفت: آیت‌الله محمدی گیلانی از علمای زاهد، عابد، مجاهد، پیرو خط امام و رهبری بود و در تحکیم نظام ولایت فقیه بسیار تلاش می‌کرد و نماد یک چهره اخلاقی بود؛ رحمة الله علیه رحمتاً واسعاً.

انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها