امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۹:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96083
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۷:۲۶
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌ قدس رضوی، صادق حسین‌زاده‌ملکی اظهار داشت: جشنواره ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌ قدس رضوی، صادق حسین‌زاده‌ملکی اظهار داشت: جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه دینی با همکاری شبکه جوانان رضوی و معاونت فرهنگی آستان مقدس امام حسین(ع) ویژه گروه‌های سنی نوجوانان 15 تا 18 سال و جوانان 19 تا 28 سال برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را با موضوعات «حجاب»، «نماز»، «انتظار فرج»، «زیارت ائمه اطهار(ع)»، «اقتصاد مقاومتی»، «نیکی به والدین»، «سبک زندگی رضوی»، «خلاقیت و کارآفرینی»، «دوست»، «اخلاق اجتماعی»، «فرزندآوری»، «روزی حلال» و «تفریح سالم» تا 31 مرداد ماه 93 به دبیرخانه‌های برگزاری این جشنواره ارسال کنند.

حسین زاده‌ملکی با بیان اینکه علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند برای اطلاع از نحوه ثبت نام و شرایط شرکت در این جشنواره به سایت www.shajar.ir مراجعه کنند، افزود: این نخستین بار است که آستان قدس رضوی با مشارکت آستان مقدس امام حسین(ع) جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه دینی را برگزار می‌کند.

وی درباره ویژگی‌های فنی فیلم‌های ارسالی به «جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه دینی» گفت: تصاویر و صوت فیلم ارسالی باید واضح بوده و از نور و شفافیت کافی برخوردار باشد.

معاون ارتباطات و ساماندهی موسسه خدمات مشاوره‌ای جوانان و پژوهش‌های اجتماعی آستان ‌قدس رضوی مدت زمان فیلم ضبط شده برای رده سنی نوجوان را سه تا پنج دقیقه و در رده سنی جوان را 6 تا 10 دقیقه عنوان کرد و افزود: اگر موضوع فیلم‌های تهیه شده با موضوعات مطرح شده از سوی دبیرخانه جشنواره مغایرت داشته باشد از شرکت در جشنواره محروم می‌شوند.

وی جوایز ویژه این جشنواره را 14 کمک هزینه سفر به عتبات عالیات عراق عنوان کرد اظهار داشت: نوجوانان و جوانان ایرانی شرکت‌کننده در این جشنواره باید آثار خود را به مشهد مقدس ـ خیابان چمران ـ چمران 6 ـ شبکه جوانان رضوی ارسال کنند.
انتهای پیام/70005/غ
برچسب ها:
آخرین اخبار