امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۰:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9614
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۳
تعداد بازدید: 146
به گزارش فارس، برخی منابع به هفته‌نامه فلسطینی المنار گفتند که دیدارهای محرمانه امنیتی که در قدس غربی انجام می‌شود، عمق رقابت بین ریاض و دوحه و ترکیه ...

به گزارش فارس، برخی منابع به هفته‌نامه فلسطینی المنار گفتند که دیدارهای محرمانه امنیتی که در قدس غربی انجام می‌شود، عمق رقابت بین ریاض و دوحه و ترکیه و عربستان سعودی را نشان می‌دهد و ثابت می‌کند که هر کدام از این طرف‌ها به دنبال برگزاری دیدارهای انفرادی با سران اسرائیل هستند.

این هفته نامه می‌افزاید که هدف از این دیدارها البته مشترک بود و این هدف دشمنی با ملت سوریه و تلاش با تمامی ابزارها برای از بین بردن دولت در این کشور و فروپاشی ارتش  و ارائه حمایت‌های بیشتر به انواع مختلف شبکه‌های تروریستی در سوریه بوده است.

این منابع اعلام کردند که دیدارهای امنیتی بین عربستان سعودی و مقامات اسرائیلی اواخر هفته گذشته در نهایت محرمانه بودن برگزار شده و موضوع سوریه محور اصلی این دیدارها بوده است. در این دیدار هماهنگی‌های مختلف بین دو طرف برای ریختن خون مردم بی گناه سوریه و تلاش برای نجات گروه‌های تروریستی از شکست‌های سنگینی که ارتش سوریه به آنها وارد کرده، از جمله محورهای این دیدار امنیتی بوده است، این دیدار تنها یک روز بعد از دیدار امنیتی برگزار شده که میان قطر و رژیم صهیونیستی انجام شده است. ترکیه نیز از این قافله عقب نمانده و دیداری را با مقامات امنیتی اسرائیل برگزار کرده و در این دیدار موضوع حملات نظامی به سوریه را با تل‌آویو بررسی کرده است.

این منابع تاکید می‌کنند که این دیدارهای امنیتی در راستای هماهنگی‌های امنیتی بین این طرف‌ها از طریق اتاق‌های عملیات مشترک در مرزهای ترکیه و سوریه دنبال می‌شود و بعد از حمله ارتش سوریه به منطق القصیر و دستاوردهای آن در این منطقه صورت گرفته است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها