امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۰۷:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96158
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 46
سید زمان حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: اواخر خرداد ماه امسال و در پنجاه و هشتمین نشست اعضای ...

سید زمان حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: اواخر خرداد ماه امسال و در پنجاه و هشتمین نشست اعضای ستاد برق منطقه تهران همگرایی و هم افزایی شرکت های تولید، انتقال و توزیع صنعت برق منطقه تهران برای تامین برق مطمئن در تابستان سال 93 مورد تاکید قرار گرفت.

*پایین بودن آب سدها شرایط سختی به وجود آورده است

وی با اشاره به آغاز زودرس گرما و اهمیت مدیریت تامین برق منطقه تهران ادامه داد: افزایش ناگهانی دما و پایین بودن آب سدها شرایط سختی را به وجود آورده که باید با هماهنگی و تعامل مجموعه شرکت های تولید، انتقال و توزیع، محدودیت ها برطرف و فعالیت های مربوط به تامین و خدمات رسانی برق، هوشمندانه مدیریت شود.

*افزایش 15 درصدی مصرف برق در سطح منطقه 

حسینی با اشاره به افزایش 15درصدی مصرف برق در سطح منطقه نسبت به مدت مشابه سال گذشته، تصریح کرد: حفظ و نگهداری و انجام تعمیرات به موقع شبکه های برق و اجرای طرح تعطیلات تابستانه صنایع بزرگ فرصت بسیار مناسبی برای مدیریت مصرف برق و رفع مشکلات پیش رو بود که به خوبی انجام شد تا کمترین مشکل را داشته باشیم.

رییس ستاد برق منطقه با تاکید بر همگرایی و هم افزایی شرکت های تامین کننده برق مشترکین ابراز امیدواری کرد: با تقویت این همکاری ها تابستان امسال را با کمترین مشکل از لحاظ خاموشی پشت سر خواهیم گذاشت.

پیشتر سید زمان حسینی در گفت‌وگو با فارس گفته بود که  تحویل سوخت گاز به نیروگاه‌های کشور و تهران با مشکل مواجه شده است، بنابراین برای جلوگیری از خاموشی گسترده مجبور هستیم، از ذخیره سوخت زمستانی برای تولید برق در نیروگاه‌ها استفاده کنیم.

انتهای پیام/ب
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها