امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9616
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۹
تعداد بازدید: 102
محسن جمشیدنیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: متاسفانه در کشور ایران هنوز مناطق محرومی به چشم می‌خورد که از وجود برخی امکانات ...

محسن جمشیدنیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: متاسفانه در کشور ایران هنوز مناطق محرومی به چشم می‌خورد که از وجود برخی امکانات در مضیقه هستند.

وی با اشاره به اینکه موزه یک منبع درسی، تاریخی و علمی و آموزشی برای تمام سنین به حساب می‌آید، بیان کرد: باید به نحوی ارزنده از این منبع آموزشی استفاده و از آن بیشترین بهره را برد.

مدیر موزه علوم و فنون اصفهان ادامه داد: موزه‌های مختلفی مانند علمی، فرهنگی، هنری، تاریخی در سراسر کشور و در استان اصفهان نیز موجود هستند که هر کدام می‌توانند گوشه‌ای از تاریخ این مملکت را نشان دهند.

وی با بیان اینکه نیاز ساخت بیمارستان‌ها، مدرسه‌ها و مساجد توسط خیران احساس شده و پس از آن به ساخت آنها اقدام کردند، تصریح کرد: چنانچه وجود موزه‌ها برای آموزش فرهنگ تاریخ ایران زمین نیز احساس شود کمک به ساخت و تجیهز موزه‌ها نیز از جمله اقدامات فرهنگی و خیرخواهانه است.

جمشیدنیا تاکید کرد: با راه‌اندازی موزه‌های سیار در کشور می‌توان مردم مناطق محروم را با مفهوم موزه و اینکه چه اشیایی در موزه‌ها نگهداری می‌شود، آشنا کرد.
انتهای پیام/63007/ع20/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها