امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96188
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۲۹
تعداد بازدید: 40
رژیم اشغالگر قدس در حملات اخیر خود به غزه از سلاح هایی استفاده می‌کند که براساس قوانین بین المللی کاربرد ان ممنوع شده است.

رژیم اشغالگر قدس در حملات اخیر خود به غزه از سلاح هایی استفاده می‌کند که براساس قوانین بین المللی کاربرد ان ممنوع شده است.

به نقل از العالم صهیونیست ها از انواع سلاحهای ممنوع برای حمله به غیر نظامیان فلسطینی استفاده می کند.

بر اساس اظهارات پزشکان و حقوق دانان فلسطینی، صحنه های دلخراش و تکان دهنده اجساد کسانی که در اثر حملات هوائی رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده اند نشان دهنده استفاده این رژیم از سلاح های ممنوعه است.

پزشکان فلسطینی در غزه به خبرگزاری اناتولی گفتند جراحاتی که در حملات هوائی اسرائیل به افراد وارد شده شامل قطع اعضا و سوختگی های عمیقی است که به استخوان می رسد.

اشرف القدره سخنگوی وزارت بهداشت غزه در گفتگو با خبرگزاری آناتولی گفت بیشتر شهدائی که به بیمارستان منتقل شدند دارای اجساد سوخته و تکه تکه بودند.

القدره تاکید کرد معاینه زخمی ها و شهداء نشان دهنده استفاده عمدی رژیم صهیونیستی از سلاح هایی است که بدن افراد را متلاشی می کند.

وی افزود طبق گواهی حقوق دانان بین المللی اسرائیل در دو جنگ اخیر علیه غزه از سلاح های ممنوعه استفاده کرد و اکنون نیزدوباره شاهد استفاده از این سلاح های کشنده هستیم.

القدره از سازمان های بین المللی خواست تا اسرائیل را بخاطر نقض دائمی حقوق فلسطینی ها محاکمه کنند.

بر اساس اظهارات شاهدان عینی که در نزدیکی مکان های بمباران شده بودند، در این حمله ها اجساد کشته شده ها تغییر شکل یافته و به ذغال تبدیل شده است.

شاهدان عینی به خبرگزاری آناتولی گفتند هواپیماهای جنگی اسرائیل بمبهای آتش زا و کشنده ای پرتاب می کنند که باعث تغییر شکل و قطع اعضا و سوختگی می شود.

فعالان شبکه های اجتماعی با انتشار تصاویر شهدا و مجروحان حملات رژیم صهیونیستی ، جنایات رژیم اشغالگر در غزه را جنگ نسل کشی نامیده و از افرادی که ناراحتی قلبی دارند خواسته اند این تصاویر را مشاهده نکنند.

این فعالان تصاویر شهدائی را منتشر کرده اند که دست و پاهای آنها قطع و جنازه های آنها متلاشی شده گوئی که مورد حمله شیمیائی قرار گرفته اند.

رژیم صهیونیستی از عصر سه شنبه در عملیاتی با نام صخره پایدار، حملات هوائی شدیدی را علیه غزه شروع کرده که در آن دهها نفر شهید و زخمی شده اند.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها