امروز : شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 5
۰۹:۳۹
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 962
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 247
در این بیانیه که یک نسخه از آن در اختیار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس قرار گرفت، آمده است: گفت‌وگوهای کنونی همانند گفت‌وگوهای گذشته ...

در این بیانیه که یک نسخه از آن در اختیار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس قرار گرفت، آمده است: گفت‌وگوهای کنونی همانند گفت‌وگوهای گذشته شکست مفتضحانه‌ای خورده است و ما در بیانیه‌های سابق خود به کرات اعلام کردیم که این گفت‌وگوها اساسا شکست خواهد خورد و از پیش از شروع شکست خورده بود.

این بیانیه تاکید کرد: ما به جمعیت‌ها و احزاب شرکت کننده در گفت‌وگوها توصیه کرده بودیم که در آن به نمایندگی از ملت و جنبش‌های مخالف شرکت کنند اما به توصیه‌های مکرر ما و سایر گروه‌های مخالف خواهان سرنگونی رژیم گوش ندادند امروز بعد از شکست این گفت‌وگوها، این جمعیت‌ها و احزاب از "سلمان بحر" طاغوت کوچکتر (فرزند شاه بحرین) التماس کرده‌اند که برای نجات گفت‌وگوها وارد عمل شود.

این بیانیه به جامعه بین‌المللی و ملت بحرین تاکید کرد که جمعیت‌های یاد شده در گفت‌وگوها شکست خوردند؛ گفت وگوهایی که رژیم آل خلیفه برای برهم زدن وحدت ملی و مردم و شکاف در مخالفان و ریشه کن کردن انقلاب مردمی، این جمعیت‌ها را وارد آن کرد و باید دانست که این جمعیت‌ها از روز اول انقلاب در14 فوریه سال 2011 میلادی از طرف مردم و گروه‌های مخالف و نیروهای تحول خواه جوانان ماموریتی به آنها محول نشده است و التماس امروز آنها برای دخالت سلمان بحر خونریز کوچکتر به منظور موفقیت گفت وگو و ایجاد پل های پیوند بین حکومت و مردم بی فایده و محکوم به شکست است زیرا بین دوطرف جویبارهایی از خون و جراحت است به هیچ وجه اجازه نمی دهد که بین ملت و حکومت باند آل خلیفه اعتماد سازی شود و نمی توان به هیچ وجه مشروعیت را برای حمد (بن عیسی آل خلیفه شاه بحرین) و حکومت دیکتاتوری او احیا کرد.

ائتلاف یاران 14 فوریه بحرین تاکید کرد: ملت بحرین همچنان به گزینه و طرح خویش در مخالفت با گفت‌وگو با قاتلان و سفاحان و جنایتکاران پایبند است و خواهان سرنگونی رژیم و حق خود در تعیین سرنوشت می باشد و جمعیت ها و احزاب شرکت کننده در گفت وگوها نباید خود را با ادامه این گفت وگوها خسته کنند زیرا آنها نماینده ملت و مخالفان در این گفت‌وگوها نیستند.

در این بیانیه آمده است: بسیج همه دستگاههای امنیتی برای دفاع از برنامه برگزاری مسابقات اتومبیل رانی فرمول یک روی بندهای تکه تکه شده قربانیان و شکنجه شدگان و جویبارهای خون دلیل روشن و متقنی است که نشان می دهد سلمان سنگدل تر و جنایتکارتر از پدرش حمد است که تشنه خونریزی است و هتک حرمت و ارتکاب جنایات و نقض گسترده حقوق بشر در زندانها است.

ائتلاف یاران 14 فوریه بحرین از ملت این کشور خواست تا حضور و مشارکت موثری در مراسم "آتشفشان ها قید و بند جلاد را در هم خواهند شکست" در محاصره مراکز شکنجه شرکت کنند که این مراسم امروز شنبه 13 آوریل برگزار خواهد شد.

این بیانیه همچنین خواهان ادامه مشارکت در مراسم مخالف با برگزاری مسابقات فرمول یک در شهرها و روستاهای مختلف بنا به درخواست ائتلاف جوانان انقلابی و نیروهای سیاسی در واکنش به حملات و همبستگی با اسیران و زندانیان اندیشه و زنان زندانی شده است و تاکید کرده است که پیروزی نزدیک است و سرنوشت ظلم و استبداد هلاکت است.

بحرین از دو سال پیش شاهد تظاهرات مردمی و انقلاب علیه رژیم آل خلیفه است.

نیروهای امنیتی بحرین با همدستی نیروهای اشغالگر سعودی به سرکوب مردم پرداخته‌اند که تاکنون در جریان این سرکوبگری صد‌ها نفر شهید، زخمی یا بازداشت شده‌اند.

شواهد سازمان‌های حقوق بشری نشان می‌دهد که شماری از معترضان زیر شکنجه شدید رژیم آل خلیفه جان خود را از دست داده یا دچار نقض عضو شده و تعدادی از زنان بحرینی نیز بر اثر استنشاق گازهای سمی در جریان تظاهرات مسالمت آمیز خود دچار سقط جنین شده‌اند.

این درحالی است که مردم بحرین با وجود این سرکوبگری‌ها همچنان با آمدن به خیابان‌ها بر مطالبات مشروع خود در دستیابی به حقوق از دست رفته خود از جمله اجرای عدالت اجتماعی و روی کار آمدن نظامی منتخب تاکید می‌کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها