امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۵:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9621
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۹
تعداد بازدید: 102
حمید ملایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهربابک اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت لوازم خودروهای سنگین و سیم برق، دستگیری عامل یا عاملان ...

حمید ملایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهربابک اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت لوازم خودروهای سنگین و سیم برق، دستگیری عامل یا عاملان وقوع جرم به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی موفق شدند دو متهم را شناسایی کرده و تحت تعقیب قرار دهند که در ادامه تحقیقات با شناسایی یک کارگاه ضایعاتی متهمان قصد فروش ضایعات خود را داشتند.

ملایی خاطر نشان کرد: پس از هماهنگی با مرجع قضایی در عملیاتی غافلگیرانه هر دو متهم را دستگیر و در بازرسی از مخفی‌گاه آنان مقدار 260 متر سیم برق و تعدادی خودرو کشف کردند.

وی با اشاره به سابقه‌دار بودن این دو مجرم در بازجویی‌های فنی و پلیسی صورت گرفته از سوی ماموران انتظامی، سارقان تاکنون به 15 فقره سرقت اعتراف کرده‌اند که یک مالخر نیز در این ارتباط شناسایی و دستگیر شد و اعضای این باند با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

فرماندهی انتظامی شهربابک اذعان کرد: پلیس این شهرستان در بازرسی از منازل تعدادی خرده‌فروش در سطح شهرستان مقادیری مواد مخدر کشف و تعداد 21 نفر متهم در این ارتباط دستگیر و تحویل مقام قضایی شدند. 
انتهای پیام/80023/غ20/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار