امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۱:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96219
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
شمس‌الله شریعت‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در رامسر با اشاره به ارائه و واگذاری تسهیلات از سوی ...

شمس‌الله شریعت‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در رامسر با اشاره به ارائه و واگذاری تسهیلات از سوی بانک‌ها افزود: بعضی از بانک‌ها تنها نام اسلامی و بانک اسلامی را یدک می‌کشند.

وی افزود: کسانی هستند که مشکلات اقتصادی جدی در جامعه به وجود آوردند و سبیل کلفت‌های امروز جامعه ما شدند در حالی که هنوز در ظاهر سبیل هم در نیاوردند.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درباره جهاد اقتصادی بیان داشت: اگر فرموده‌های مقام معظم در جامعه به کار گرفته شود بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور حل می‌شود.

این مقام مسئول با اشاره به عملکرد ناراحت کننده برخی بانک‌ها ابراز داشت: با وجود علم به مشکل‌ساز بودن عملکرد برخی از بانک‌ها در روند اقتصادی جامعه، علت ادامه فعالیت این گونه از بنگاه‌های اقتصادی مشخص نیست.

نماینده مردم رامسر، تنکابن و  عباس‌آباد در خانه ملت خاطرنشان کرد: مردم برای گرفتن یک تسهیلات جزیی باید چندین ضامن و اعتبار تهیه کنند در حالی که پرونده‌هایی از گردن کلفت‌هایی که تسهیلات عظیمی را به راحتی دریافت و هنوز باز پرداخت درست و حسابی هم نداشتند و جامعه و مردم را درگیر سهل‌انگاری‌های خود کردند.

این مسئول اضافه کرد: ناراحت کننده است که می‌بینیم با وجود این همه نعمت و سرسبزی در شمال کشور، جوانان ما بیکار هستند و برای پیدا کردن لقمه‌ای نان به پایتخت مهاجرت می‌کنند.

وی گفت: نگاه‌های تنگ بینانه باید از شمال گرفته شود تا زیرساخت‌ها فراهم و جوانان بیکار نباشند.

انتهای پیام/‌86024/ش20/ض1002

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها