امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۶:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9622
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۹
تعداد بازدید: 115
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان فارس، سیروس سجادیان اظهار داشت: در پی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان فارس، سیروس سجادیان اظهار داشت: در پی خواسته بازپرس دادسرای ویژه امور جنایی شیراز مبنی بر شناسایی و دستگیری یک شرور مسلح که از اوباش شاخص محله دروازه کازرون و گلکوب، بود شناسایی و دستگیری این فرد در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فارس قرار گرفت.

وی اضافه کرد: این شرور با اقداماتی هنجارشکن و ضد امنیتی از جمله درگیری مسلحانه منجر به جرح، تیراندازی، قدرت‌نمایی در محلات جنوب شیراز، عربده‌کشی، قداره‌بندی و ایجاد رعب و وحشت، موجبات ناامنی و نارضایتی شهروندان و ساکنان محلات را فراهم کرده بود.

فرمانده انتظامی فارس اضافه کرد: این شرور مدت دو سال متواری بود که شناسایی و دستگیری وی به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فارس قرار گرفت.

سجادیان گفت: با انجام اقدامات اطلاعاتی محل اختفای این شرور در یکی از خیابان‌های واقع در جنوب شیراز شناسایی و در یک عملیات منسجم دستگیر شد.

این مسئول ادامه داد: در بازرسی از مخفی‌گاه این فرد یک اسلحه کمری و تعدادی فشنگ مربوطه کشف شد.

فتح خرمشهر، حماسه‌ای به‌یاد ماندنی است

بر اساس این گزارش همچنین فرمانده انتظامی فارس گفت: فتح خرمشهر، حماسه‌ای به یاد ماندنی و سوم خرداد روزی است که ایران اسلامی غرق در غرور و شادی مقاومت و پیروزی می‌شود.

وی با تبریک سالروز فتح خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی افزود: خرمشهر برای ملت ما تنها یک شهر نیست، بلکه تاریخ گویای پایداری، ایثار و جاودانگی انقلاب است.

این مسئول ادامه داد: سوم خرداد آیینه گویایی از تاریخ و جغرافیای دفاع مقدس و جهاد آگاهانه و شجاعت مظلومانه این امت است.

فرمانده انتظامی فارس خاطرنشان کرد: سوم خرداد ماه، سالگرد حماسه آزادی و فتح خرمشهر پس از اشغال آن به دست متجاوزان بعثی است.

سجادیان گفت: فتح خرمشهر، موجب برانگیختگی احساسات و عواطف پاک ملت ایران شد و هم‌دلی و وحدت را میان اقشار ملت پدید آورد.

وی تصریح کرد: حماسه شگرف آزادسازی خرمشهر، پیروزی سرو قامتانی را پدید آورد که با فتح‌آفرینی خود، نهایت ایثار و اوج مظلومیت را رقم زدند.

فرمانده انتظامی فارس متذکر شد: آزادسازی خرمشهر در عملیات بیت‌المقدس، از قدرتی حکایت می‌کرد که همت و ایمان رزمندگان اسلام آن را پدید آورد.

این مسئول اذعان داشت: ملت ایران همواره آزادی خرمشهر از چنگال متجاوزان را مانند نگینی در تاریخ حماسه هشت سال دفاع مقدس برای نسل‌های آینده به یادگار گذاشت.

انتهای پیام/‌2448/ن/گ1003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها