امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96225
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، احمد امیرآبادی فراهانی پیش از ظهر امروز در جمع مردم روستای عبدل‌آباد استان قم با اشاره ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، احمد امیرآبادی فراهانی پیش از ظهر امروز در جمع مردم روستای عبدل‌آباد استان قم با اشاره به اینکه برای پیروی از امام علی (ع) باید در برقراری عدالت و خدمت به مردم تلاش کرد گفت: خدمت بی‌منت به مردم وظیفه مسئولین است و انقلاب اسلامی نیز برای استقلال و آزادی مردم استقرار یافت.

وی ادامه داد: در طول دورانی که از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون سپری شده مشکلات و گرفتاری‌های زیادی را با اتحاد پشت سر گذاشتیم و استقلال و آزادی خود را حفظ کردیم. ما در کشور آزادی بیان داریم و تک تک مردم می‌توانند با مسئولین به راحتی صحبت کرده، از عملکردشان انتقاد داشته و درخواست‌ها و مشکلات خود را مطرح کنند و این از برکات انقلاب اسلامی و خون شهدا است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پیش از انقلاب اسلامی مردم حتی با یک مامور نمی‌توانستند به راحتی صحبت کنند اظهار کرد: در آن زمان کسی به داد مردم نمی‌رسید ولی امروز رئیس جمهور، وزرا، نمایندگان مجلس و سایر مسئولین در میان مردم حاضر می‌شوند و در جریان مشکلات و صحبت‌‌های آنان قرار می‌گیرند و این امر به واسطه مجاهدت‌های علما به ویژه امام راحل و جانفشانی‌های شهدا برقرار شده است.

امیرآبادی با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) برای همه ما آزادی، عزت و شوکت به ارمغان آورد تصریح کرد: امروز به برکت مجاهدت‌های این بزرگ مرد قرن، کشور ما در جهان سرافراز است و تنها کشوری هستیم که خودمان برای خودمان تصمیم می‌گیریم و امروز شاهد هستیم که خارج از مرزهای کشور نیز مردم آزاداندیش زیادی نسبت به این نظام و انقلاب و رهبر آن علاقه‌مند هستند.

وی ادامه داد: آنها می‌دانند ما ملتی هستیم که ندای حق طلبی داریم و به دنبال اجرای عدالت و مبارزه با فساد و ظلم هستیم هر چند مشکلاتی نیز سر راهمان وجود دارد.

امیرآبادی فراهانی با تاکید بر اینکه مسئولین در نظام جمهوری اسلامی ایران از مردم هستند و باید پس از رسیدن به قدرت برای مردم کار کنند و به مشکلات و کمبودهای آنان رسیدگی کنند بیان کرد: نمایندگی مردم در هر جایگاهی در نظام مقدس جمهوری اسلامی نعمتی است که باید شکر آن را با خدمت بی‌منت به جا آوریم.

وی گفت: یکی از ترفندهایی که دشمنان برای دور کردن ملت ایران از ماهیت واقعی آن در پیش گرفته‌اند این است که ما را از خودباوری دور کنند، یک زمان در این کشور به ما می‌گفتند توانایی ساخت کوچکترین لوازم را هم ندارید تا ما را به سمت آمریکا ببرند، به ملت تلقین می‌کردند که باید آمریکایی‌ها بیایند تا مشکلات ما حل شود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا با ایجاد گروه‌های تکفیری مانند داعش برای کشور ما برنامه‌ریزی کرده است بیان کرد: این گروه تکفیری که با فکر، برنامه و حمایت آمریکایی و با افرادی جانی که از زندان‌های کشورهای عربی و یک سری افراد جاهل بد فکر که اسم مسلمان را بر روی خود گذاشته‌اند تشکیل شده هدفشان ریختن خون شیعیان، اهل سنت و مسیحیان در کشورهای منطقه به ویژه سوریه و عراق است.

امیرآبادی با اشاره به شکست توطئه تکفیری‌ها در سوریه اظهار کرد: اگر مردم عراق متحد شوند و تفرقه را از بین ببرند این تکفیری‌ها را به راحتی نابود خواهند کرد. 

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود بحران آب را جدی‌ترین بحران جهان دانست و ابراز کرد: این مشکل فقط مختص روستاها و یا کشور ما نیست، جنگ‌هایی که در آینده رخ می‌دهد غالباً برای رسیدن به این ماده حیاتی به وقوع خواهد پیوست.

امیرآبادی با اشاره به اینکه در سال گذشته بیش از 80 روستای استان قم با تانکر آبرسانی می‌شد ابراز کرد: با پیگیری‌ها و رایزنی‌های متعددی که با وزارت نیرو داشتیم این 80 روستا را به 50 روستا کاهش دادیم و امسال بنا داریم این تعداد را به 25 روستا برسانیم و آب شرب روستاها را تامین کنیم.

وی با اشاره به اینکه مشکلاتی که در کشور با آن مواجه هستیم هزینه استقلالمان است خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب اسلامی بارها فرمودند موضوع انرژی هسته‌ای برای دشمنان بهانه است و آنان می‌خواهند ما مطیع و فرمان‌بر باشیم؛ بر این اساس باید با جدیت و ایستادگی بیشتر به دنبال پیشرفت و شکوفایی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و در تمام زمینه‌ها این نظام مقتدر را توانمند کنیم تا دشمنان حتی نتوانند خیال ضربه زدن به انقلاب را داشته باشند.

انتهای پیام/78009/ع40/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار