امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۵:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96243
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، محمدرضا اکبری پنجشنبه شب در جمع خبرنگاران استان گلستان اظهار داشت: در پی وقوع ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، محمدرضا اکبری پنجشنبه شب در جمع خبرنگاران استان گلستان اظهار داشت: در پی وقوع سرقت‎های متعدد موتورسیکلت از مقابل بانک‎ها و ادارات گرگان، ماموران پلیس آگاهی را بر آن داشت تا با تشکیل تیمی ویژه، تحقیقات را در خصوص شناسایی و دستگیری عوامل سرقت را در دستور کار قرار دهند.

وی ادامه داد: در همین راستا با فعال‎سازی گشت‎های پنهان و تعقیب و مراقبت، سرانجام یکی از سارقان سابقه‎دار در هنگام سرقت، دستگیر و برای انجام تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شد.

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان خاطرنشان کرد: در تحقیقات تخصصی به عمل آمده متهم چاره‎ای جز اعتراف نداشت و به سرقت 15 دستگاه موتورسیکلت در شهر گرگان اعتراف کرد.

اکبری تاکید کرد: با تلاش ماموران از تمام صحنه‎های سرقت، بازسازی صحنه صورت گرفت و شکات نیز شناسایی شدند.

وی در پایان ابراز داشت: در این عملیات همدست متهم و یک مالخر نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

گلستان محل جولان سارقان نخواهد بود

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، پیش‎تر نیز فرمانده انتظامی استان گلستان از اجرای طرح ویژه مبارزه با سرقت در ماه مبارک رمضان خبر داد و اظهار داشت: طرح ویژه مبارزه با سرقت در تمام نقاط استان گلستان با بسیج تمام نیروها و امکانات در ماه رمضان امسال به صورت جدی و مستمر اجرا خواهد شد.

سیدمحمود میرفیضی همچنین افزود: نیروی انتظامی استان گلستان به هیچ عنوان اجازه نخواهد داد تا این استان محل جولان سارقان باشد و پلیس به شدت با حداکثر توان قانونی خود با سارقان برخورد خواهد کرد.
انتهای پیام/83004/گ20/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار