امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۶:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96244
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، حبیب‎الله رجبلی پنجشنبه شب در جمع خبرنگاران استان گلستان اظهار داشت: در روزهای گذشته ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، حبیب‎الله رجبلی پنجشنبه شب در جمع خبرنگاران استان گلستان اظهار داشت: در روزهای گذشته خانمی با مراجعه به ماموران پلیس فتا استان گلستان اعلام کرد که مبلغ 13 میلیون و 500 هزار ریال به صورت غیرمجاز از حساب بانکی وی برداشت شده است.

وی ادامه داد: ماموران پلیس فتا استان گلستان با بررسی حساب شاکی و در تحقیقات تکمیلی نوه شاکیه را که با سوءاستفاده از اعتماد وی و به دست آوردن اطلاعات حساب مورد نظر، اقدام به برداشت مبلغ فوق به صورت غیرمجاز نموده بود را شناسایی و دستگیر کردند.

پشیمانی نوه و رضایت مادربزرگ

رئیس پلیس فتا استان گلستان خاطرنشان کرد: پس از دستگیری، متهم با مواجه شدن با دلایل و شواهد موجود، به برداشت غیرمجاز از حساب مادربزرگ خود اعتراف کرد.

رجبلی افزود: متهم انگیزه خود را از انجام این عمل، کسب منافع مالی عنوان کرد.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه متهم به اشتباه خود پی برده و مبلغ برداشتی را به حساب شاکیه عودت داده بود، برای جلوگیری از بروز اختلافات خانوادگی و جلوگیری از خدشه‎دار شدن کانون گرم خانواده، به دعوت پلیس چگونگی موضوع و اظهار ندامت نوه‎اش به وی اعلام و نظر شاکی برای اعلام رضایت و مخدومه شدن پرونده جلب شد.

رجبلی در پایان ابراز داشت: پس از جلب رضایت شاکیه پرونده به اتفاق شاکی به دادسرا ارسال و با رضایت شاکیه پرونده مختومه شد.
انتهای پیام/83004/گ20/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها