امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۲۰:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96252
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
محسن صیفوری در حاشیه افتتاح مرکز مانیتورینگ کوهبنان در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس اظهار داشت: کوهبنان که در شمالی‌ترین نقطه استان کرمان و در همسایگی ...

محسن صیفوری در حاشیه افتتاح مرکز مانیتورینگ کوهبنان در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس اظهار داشت: کوهبنان که در شمالی‌ترین نقطه استان کرمان و در همسایگی کویر لوت قرار دارد از ضریب ایمنی بالایی برخوردار است و جزو امن‌ترین شهرستان‌های کشور محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: حاکم بودن جو مذهبی و فرهنگی سبب شده که مردم این شهرستان با دقت نظر بیشتری نسبت به رعایت قوانین و مقررات بپردازند و خود عاملی در راستای کاهش تصادفات جرحی و فوتی و در نهایت کاهش ورودی‌های پرونده‌ها به دستگاه قضایی شده است.

صیفوری تاکید کرد: میزان سرقت در شهرستان بسیار پایین است به گونه‌ای که مردم کوهبنان هنوز شاهد سرقت مسلحانه در این شهر نبوده‌اند و بیشتر تخلفات مربوط به حمل و نقل جزئی است.

این مسئول تصریح کرد: ضمن هماهنگی‌های به عمل آمده در شورای ترافیک و همکاری فرماندار، شهرداری و شورای شهر محل عبور و مرور عابران پیاده، دانش‌آموزان مدارس و مهد کودک‌ها خط‌کشی شده و تابلوهای مربوط به راهنمایی و رانندگی در سطح شهر نصب شده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان کوهبنان ادامه داد: در مسیرهای منتهی به شهرستان تابلوهای راهنمایی و رانندگی و در مکان‌های پرخطر و پرتگاه‌ها، گاردیل‌ها نصب شده‌اند و ماموران راهنمایی و رانندگی به صورت منظم و مستمر در سطح شهر و راه‌های ارتباطی حضور دارند.

وی بیان داشت: مرکز مانیتورینگ فرماندهی انتظامی کوهبنان راه‌اندازی شده و هدف اصلی از راه‌اندازی این مرکز نظارت تصویری در مرکز شهر کوهبنان است که بحث امنیتی، شناسایی تجمعات غیر قانونی، امنیت بانک‌ها و طلافروشی‌ها و... نیز مورد توجه است.

صیفوری گفت: مهم‌ترین ویژگی این مرکز نظارت دقیق بر تخلفات رانندگی است به گونه‌ای که با نصب دوربین ویژه تا شعاع سه کیلومتری ماموران می‌توانند به صورت نامحسوس عبور و مرور وسایل نقلیه را تحت نظر داشته باشند.

این مسئول متذکر شد: از 21 تیر ماه سال جاری علاوه بر حضور پلیس و ماموران انتظامی در سطح شهر به صورت نامحسوس، افراد متخلف جریمه و اعمال قانون می‌شوند.
انتهای پیام/80012/ن30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها