امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۲:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96259
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
فرهاد بشیری، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش ...

فرهاد بشیری، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش که «به نظر شما چرا علی رغم تأکید بر عدم دریافت هیچ وجهی هنگام ثبت نام، باز هم شاهد اخذ اجباری وجه هستیم»، اظهار داشت: اخذ وجه اگر به صورت اجباری باشد، خلاف قانون است و مسئولان وزارت آموزش و پرورش در استان‌ها و مناطق آموزش و پرورش باید با این موضوع برخورد قانونی کنند.

وی ادامه داد: معاون پارلمانی وزیر آموزش و پرورش نیز در گزارش خود اعلام کرده بود که دو تن از مدیران خاطی را در این خصوص عزل کرده‌اند.

بشیری افزود: اگر اولیا با چنین مسئله‌ای روبه‌رو شدند می‌توانند به مراکز آموزش و پرورش اعلام کنند تا با آن برخورد شود و درجلسه‌ای که برگزار شد مقرر شد کمیسیون آموزش مجلس و وزارت آموزش و پرورش شماره‌های تماسی را اعلام کنند تا مردم شکایت‌های خود را انعکاس دهند تا با آن برخورد قانونی شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خصوص «آخرین تصمیمات جلسه اعضای کمیسیون آموزش با مسئولان آموزش و پرورش»، خاطرنشان کرد: دو طرح در این جلسه مطرح شد که رأی نیاورد؛ یکی طرح هیأت امنایی شدن آموزش و پرورش مناطق و استان‌ها بود و دیگری طرح قرآن در خانه بود که آن نیز رأی نیاورد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها