امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96261
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
علیرضا غلامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهر تیران اظهار داشت: مأموران اجرایی یگان حفاظت در حین گشت زنی و کنترل پارک ملی و حیات وحش قمشلو و ...

علیرضا غلامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهر تیران اظهار داشت: مأموران اجرایی یگان حفاظت در حین گشت زنی و کنترل پارک ملی و حیات وحش قمشلو و حوزه استحفاظی، با دو شکارچی سابقه دار روبه‌رو شدند که در یک تعقیب و گریز طولانی موفق شدند آنها را دستگیر و پس از تکمیل پرونده و سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

این مسئول افزود: این دو شکارچی از بومیان شهرستان تیران و کرون هستند و از آنها یک اسلحه تک تیر به همراه هفت عدد فشنگ و یک دستگاه موتورسیکلت تریل 200 که قاچاق است کشف و طبق صورت جلسه تنظیم شده تحویل مقامات قضایی داده شد.

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گفت: پارک ملی و پناهگاه حیات وحش قمشلو دارای تنوع جانداران است و حیواناتی نظیر آهو، قوچ، میش، کل و بز در پارک ملی و حیات وحش قمشلو وجود دارد و اکنون موقع زایمان آنها است که شکارچیان بی رحم آنها را شکار می‌کنند.

غلامی به شکارچیان هشدار داد و متذکر شد: مأموران یگان حفاظت به صورت شبانه روز مشغول گشت زنی و حفاظت از پارک ملی و حیات وحش قمشلو هستند و در صورت هر گونه تخلف، طبق مقررات با آنها برخورد خواهد شد.

وی در پایان اذعان داشت: از مردم شهرستان تیران و کرون می‌خواهیم که در صورت هر گونه تخلف شکار، مراتب را به این اداره اطلاع دهند

انتهای پیام/63038/ن20/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها