امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۲۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96266
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
علی ربیعی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس و در پاسخ به این پرسش که اکثر رؤسا و مدیران زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تکلیف‌شان مشخص شده ...

علی ربیعی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس و در پاسخ به این پرسش که اکثر رؤسا و مدیران زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تکلیف‌شان مشخص شده است و تنها مدیرعامل صندوق بازنشستگی تکلیفش مشخص نشده است و آیا وی در این مجموعه خواهند ماند یا خیر اظهار داشت: بحث رفتن وی وجود ندارد.

ربیعی تصریح کرد: وی در سمت خود خواهد ماند.

به گزارش فارس، عطاریان مدیرعامل فعلی صندوق بازنشستگی کشوری تنها مدیرعامل زن زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که در زمان مسئولیت خود در دولت تدبیر و امید و با توجه به سیاست‌های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقداماتی از جمله پرداخت مطالبات بازنشستگان، ایجاد خانه‌های امید در 31 استان کشور، رایگان نمودن هزینه‌های درمانی بستری بازنشستگان، ایجاد اشتغال و سرمایه‌گذاری در سفرهای استانی برای پروژه‌های اقتصادی و اشتغالزایی و آماده‌سازی طرح ملی نوین بازنشستگی برای اولین بار در کشور و ... انجام داده است.

گفتنی است پیش از این نیز علی ربیعی در ابتدای حضورش در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان وزیر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس از ماندن مدیران و رؤسایی که کارآمد و متخصص باشند خبر داده بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها