امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۶:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96270
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، حمیدعلی باغبان ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پیگیری پرونده یکی از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، حمیدعلی باغبان ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پیگیری پرونده یکی از قاچاقچیان کلان موادمخدر در سطح استان مشخص شد شخصی به هویت (ر ـ ز) با تشکیل باندی در شهرستان مراغه اقدام به تهیه و توزیع کلان موادمخدر می‌نماید که مراتب در دستور کار اداره عملیات ویژه قرار گرفت.

وی افزود: در این خصوص اقدامات پلیسی و فنی معمول و نامبرده به همراه سایر اعضای باند مورد شناسایی قرار گرفت و معلوم شد سرکرده باند، مواد مخدر مورد نیاز خود را از استان‌های شرقی کشور به این استان با پوشش بار تجاری حمل می‌نماید و قرار است محموله‌ای را به شهرستان مراغه با بار پوششی تخم یونجه حمل کند.

باغبان ادامه داد: پس از بررسی‌های لازم مشخص شد مواد مخدر در داخل یک کامیون جاسازی شده است که کامیون مذکور در مسیر اتوبان به سمت شهرستان مراغه مشاهده و تحت تعقیب قرار گرفت و در نهایت طی عملیاتی کامیون مذکور به همراه یک دستگاه خودرو ریو در نزدیکی‌های شهرستان مراغه که جهت تحویل مواد مخدر از کامیون آمده بودند با همکاری عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان مراغه متوقف و برای بازرسی و بررسی بیشتر به پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان منتقل شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گفت: در بازرسی از کامیون توقیفی از محل جاسازی مقدار 30 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط و چهار نفر اعضای این باند دستگیر شدند.

این مقام انتظامی افزود: مبارزه بی‌امان با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر در سطح استان با تمام قوا و توان رزمی ماموران همچنان تداوم خواهد داشت.
انتهای پیام/60001/ع30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها