امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96274
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
سید حسین قاضوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار داشت: در پی اخبار رسیده از سوی منابع خبری مبنی بر سوء استفاده فردی افغانی از شناسنامه ...

سید حسین قاضوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار داشت: در پی اخبار رسیده از سوی منابع خبری مبنی بر سوء استفاده فردی افغانی از شناسنامه ایرانی و دریافت یارانه نقدی، بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران کلانتری 12 نگین‎شهر آزادشهر قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران کلانتری 12 نگین‎شهر پس از اخذ مجوز قضایی با رعایت موازین شرعی و قانونی از منزل فردی در یکی از روستاهای نگین‎شهر بازرسی را انجام دادند.

این مسئول عنوان کرد: در نتیجه این بازرسی یک جلد شناسنامه جعلی کشف شد و متهم نیز برای انجام تحقیقات تخصصی به کلانتری منتقل شد.

فرمانده انتظامی آزادشهر خاطرنشان کرد: ماموران با استفاده از شگردهای خاص پلیسی و انجام تحقیقات محلی و استعلام از ثبت احوال به هویت اصلی نامبرده پی بردند.

قاضوی عنوان کرد: متهم که در مقابل ارائه اسناد و مدارک و دلایل محکم پلیس دستش رو شده بود لب به اعتراف گشود.

وی تاکید کرد: متهم در اعترافات خود به این نکته اظهار داشت که تمام اعضای خانواده خودش و برادرش تبعه کشور افغانستان هستند و از راه غیرقانونی اقدام به تهیه شناسنامه ایرانی کرده و یارانه می‎گرفتند.

این مسئول در پایان از دستگیری 13 نفر از اعضای خانواده متهم و کشف و جمع‎آوری 14 جلد شناسنامه و چهار جلد کارت ملی خبر داد و متذکر شد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند.
انتهای پیام/83004/ن30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها