امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۴:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 96281
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری عرب 48، موشه یعلون خبر داد که ارتش رژیم صهیونیستی در نظر دارد تا ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری عرب 48، موشه یعلون خبر داد که ارتش رژیم صهیونیستی در نظر دارد تا سایت‌های جدیدی از سامانه ضد موشکی گنبد آهنین را برای مقابله با موشک‌های با بُرد کوتاه در سرزمین‌های اشغالی نصب کند.

وی در سخنانی در جمع کارکنان شرکت تسلیحاتی رافائل با اشاره به اینکه گنبد آهنین توانسته 90 درصد از موشک‌هایی را که از سوی غزه به سرزمین‌های اشغالی شلیک می‌شود را رهگیری کند،‌ گفت که شرکت رافائل و دیگر شرکت‌های تسلیحاتی هوایی باید به سرعت اقدام به نصب سایت‌های جدیدی از گنبد آهنین باشند.

وی موفقیت گنبد آهنین را پیامی به کشورهای حامی مقاومت دانست و تصریح کرد که سامانه ضد موشکی گنبد آهنین دارای اهمیت راهبردی برای اسرائیل است.

این اظهارات یعلون در شرایطی است که علی رغم ادعای صهیونیست‌ها درباره موفقیت سامانه ضد موشکی گنبد آهنین، تاکنون ده‌ها موشک در شهرهای اسرائیل فرود آمده و دستکم 150 نفر در این حملات زخمی شده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها